Trwa ładowanie...

Mąż poprosił o rozwód. Żona poznała powód dopiero po wyjściu z sądu

Przyczyny rozwodu mogą być różne. Jednak najpopularniejszą jest zdrada lub odejście do nowego partnera czy partnerki. Podobnie było w tym przypadku, tylko sposób, w jaki dowiedziała się kobieta, jest zatrważający.
Share
Kobieta długo niczego nie podejrzewała
Kobieta długo niczego nie podejrzewałaŹródło: 123RF
d3jggxq

Na instagramowym profilu "Love What Matters" pojawił się post z historią kobiety, którą mąż poprosił o rozwód. "Wrócił do domu i powiedział, że musimy się rozstać. Gdy zapytałam, dlaczego teraz podjął taką decyzję, to odparł, że jest właśnie po rozmowie ze swoją matką. To ona nakłoniła go do odejścia ode mnie" - opisuje.

Ku zaskoczeniu wielu osób kobieta nie zareagowała złością czy smutkiem, ponieważ sama od dawna czuła, że tkwienie w tym małżeństwie jest już bezsensowne. "Poczułam, jakby ktoś zdjął ze mnie ciężar" - przyznała.

d3jggxq

Sprawa rozwodowa oraz załatwienie wszystkich spraw związanych z rozstaniem przebiegły szybko i bezproblemowo. Po sformalizowaniu wszystkiego kobieta zasugerowała już byłemu mężowi, żeby poszli na pożegnalną kolację. Propozycja zdenerwowała mężczyznę, który wyraźnie chciał jak najszybciej odejść spod budynku sądu.

"Nagle zobaczyłam wysoką, szczupłą kobietę z falującymi włosami, która szła w kierunku Grega. Wtedy dotarło do mnie, że to z nią, a nie z matką, konsultował pomysł rozwiedzenia się" - dodała.

d3jggxq

Zobacz także: Hanna i przyjaciele. Maciej Zień w kuchni Lis

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3jggxq

Podziel się opinią

Share
d3jggxq
d3jggxq