GwiazdyMeghan Markle i Kate Middleton będą spały w osobnych domach podczas wizyty w Balmoral

Meghan Markle i Kate Middleton będą spały w osobnych domach podczas wizyty w Balmoral

Meghan Markle i Kate Middleton będą spały w osobnych domach podczas wizyty w Balmoral
Źródło zdjęć: © Getty Images
Agata Porażka

19.08.2019 15:24, aktual.: 21.08.2019 15:39

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Meghan Markle i Kate Middleton mają nie przepadać za sobą od momentu, w którym książę Harry oświadczył się amerykańskiej aktorce. Brytyjskie media donoszą o kolejnych przejawach konfliktu między księżnymi.

Meghan Markle i Kate Middleton

Meghan Markle i Kate Middleton mają pozostawać w konflikcie od wielu miesięcy. Księżna Sussex miała m.in. doprowadzić żonę Williama do łez podczas przymiarek sukni dla księżniczki Charlotte, a także nakrzyczeć na jedną z osób pracujących dla Kate. Ostatnio oliwy do ognia dolewają wypowiedzi Markle w mediach, która sugeruje, że nie będzie mieć więcej niż dwoje dzieci z powodów ekologicznych, podczas gdy Kate i William sami mają już trójkę.

Wizyta w Balmoral

Tym razem Markle i Middleton spotkają się w Balmoral, gdzie zostały zaproszone przez królową. Jak donoszą jednak informatorzy "The Sun", księżne razem ze swoimi mężami i dziećmi będą mieszkać w dwóch osobnych domach.

Meghan zatrzyma się w głównym pałacu razem z królową i częścią zaproszonych gości, podczas gdy Kate będzie przebywać w domku o nazwie Tam-na-Ghar, znajdującym się na terenie królewskiej posiadłości. Oficjalnym powodem takiego stanu rzeczy ma być duża liczba gości, która przybędzie na zamek. Zakwaterowanie Williama i Kate w osobnym miejscu ma znacząco ułatwić przebieg wydarzeń podczas wizyty w Balmoral. Nie wiadomo jednak, dlaczego królowa postanowiła rozdzielić Meghan oraz Kate. Konflikt się nasila?

Masz historię, którą chciałbyś się podzielić? Prześlij nam ją przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (33)
Zobacz także