Trwa ładowanie...
d4bufi1

Meghan Markle i Kate Middleton będą spały w osobnych domach podczas wizyty w Balmoral

Meghan Markle i Kate Middleton mają nie przepadać za sobą od momentu, w którym książę Harry oświadczył się amerykańskiej aktorce. Brytyjskie media donoszą o kolejnych przejawach konfliktu między księżnymi.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Meghan Markle i Kate Middleton mają pozostawać w konflikcie od wielu miesięcy
Meghan Markle i Kate Middleton mają pozostawać w konflikcie od wielu miesięcy (Getty Images)
d4bufi1

Meghan Markle i Kate Middleton

Meghan Markle i Kate Middleton mają pozostawać w konflikcie od wielu miesięcy. Księżna Sussex miała m.in. doprowadzić żonę Williama do łez podczas przymiarek sukni dla księżniczki Charlotte, a także nakrzyczeć na jedną z osób pracujących dla Kate. Ostatnio oliwy do ognia dolewają wypowiedzi Markle w mediach, która sugeruje, że nie będzie mieć więcej niż dwoje dzieci z powodów ekologicznych, podczas gdy Kate i William sami mają już trójkę.

Wizyta w Balmoral

Tym razem Markle i Middleton spotkają się w Balmoral, gdzie zostały zaproszone przez królową. Jak donoszą jednak informatorzy "The Sun", księżne razem ze swoimi mężami i dziećmi będą mieszkać w dwóch osobnych domach.

d4bufi1

Meghan zatrzyma się w głównym pałacu razem z królową i częścią zaproszonych gości, podczas gdy Kate będzie przebywać w domku o nazwie Tam-na-Ghar, znajdującym się na terenie królewskiej posiadłości. Oficjalnym powodem takiego stanu rzeczy ma być duża liczba gości, która przybędzie na zamek. Zakwaterowanie Williama i Kate w osobnym miejscu ma znacząco ułatwić przebieg wydarzeń podczas wizyty w Balmoral. Nie wiadomo jednak, dlaczego królowa postanowiła rozdzielić Meghan oraz Kate. Konflikt się nasila?

Masz historię, którą chciałbyś się podzielić? Prześlij nam ją przez dziejesie.wp.pl

d4bufi1

Podziel się opinią

Share
d4bufi1
d4bufi1