GwiazdyMelania Trump zostanie z Donaldem Trumpem? Publicysta podaje ważny powód

Melania Trump zostanie z Donaldem Trumpem? Publicysta podaje ważny powód

Melania Trump
Melania Trump
Źródło zdjęć: © Getty Images
oprac. KSA

26.01.2021 16:35

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Przez całą prezydenturę Donalda Trumpa spekulowano na temat rychłego rozpadu jego małżeństwa. Wiele osób twierdzi, że Melania Trump nie była szczęśliwa u jego boku i niedługo złoży pozew o rozwód. Tymczasem znany publicysta, który ma dobre relacje z Trumpami, twierdzi, że stanie się coś zupełnie innego.

Melania Trump od kilku dni nie jest już pierwsza damą Stanów Zjednoczonych. Żona Donalda Trumpa przykuwała uwagę mediów podczas całej prezydentury, ale niekoniecznie z powodu swoich zasług, ponieważ rzadko zabierała głos.

Eksperci od mowy ciała często analizowali jej zachowanie i niejednokrotnie twierdzili, że Melania Trump nie odnajduje się w roli żony głowy państwa, a co więcej prawdopodobnie odlicza dni do końca prezydentury, ponieważ chce odejść od męża.

R Couri Hay, publicysta społeczny, który zna się z Trumpami, uważa, że wbrew pozorom Melania Trump nie odejdzie od Donalda Trumpa. Według publicysty modelka doskonale pamięta, jak ciężko żyło jej się w Słowenii - kraju naznaczonym komunizmem, dlatego nie zrezygnuje ze stabilności finansowej, którą zapewnia jej małżeństwo.

Ponadto Hay zwraca uwagę, że Melania ma nastoletniego syna z Donaldem Trumpem, a rodzina jest dla niej bardzo ważna. Ten fakt z pewnością również zaważy na decyzji, aby się nie rozwodzić.

Co zatem będzie robić Melania? Hay w rozmowie z magazynem "The Times" twierdzi, że zniknie z mediów społecznościowych i będzie odmawiała udzielania wywiadów. Zamiast tego po prostu skupi się na spędzaniu czasu z rodziną i przyjaciółmi, którzy mieszkają w Stanach Zjednoczonych.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (221)
Zobacz także