Miewasz takie sny? Miej się na baczności

Takie sny są zwiastują nieszczęście
Takie sny są zwiastują nieszczęście

25.01.2023 16:20, aktual.: 28.01.2024 09:26

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Wiele osób wierzy w to, że w snach możemy poznać swoją przyszłość. Niektóre senne obrazy mają bowiem symboliczne znaczenie. Osoby zajmujące się odczytywaniem tych znaczeń zwracają uwagę na kilka szczególnych marzeń sennych.

Sny wciąż stanowią dla nas sporą zagadkę. Wielu ludzi przypisuje im specjalne właściwości. Jedną z nich ma być przepowiadanie przyszłości. Czy sny rzeczywiście mogą nas ostrzec przed nieszczęściem? Zwolennicy tej teorii przywołują kilka szczególnie symbolicznych marzeń sennych. Po takich snach powinniśmy się mieć na baczności.

Masz takie sny? Lepiej uważaj

Pająk

Pierwszym niepokojącym symbolem jest pająk. Jeżeli stworzenie gryzie nas we śnie, bardzo możliwe, że dotrą do nas niedługo złe wiadomości lub spotka nas coś przykrego. Po ugryzieniu pająka umierasz? Ma to oznaczać chorobę kogoś bliskiego. Jeżeli we śnie zauważysz, że pająk chodzi po twoim ciele uważaj - w twoim otoczeniu pojawiła się osoba, która planuje przeciwko tobie pewną intrygę.

Wąż

Pojawienie się węża we śnie również nie jest dobrym omenem. Gryzący nas wąż oznacza, że może nas dosięgnąć jakaś choroba lub pogorszenie formy fizycznej. Widzisz, jak wąż pełza po twoim domu? Bardzo możliwe, że czekają cię problemy w związku lub kłótnie z rodziną. Z kolei wąż, pojawiający się w domu, to znak zaburzenia relacji rodzinnych lub zbliżających się problemów w związku.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Trąba powietrzna

Śnisz i widzisz nadchodzące z oddali tornado? Nie mamy dobrych wieści. Pojawienie się tego symbolu w marzeniach sennych zwiastuje, że poniesiemy konsekwencje pewnych wydarzeń i będziemy mieć przed sobą trudne decyzje do podjęcia. Jeżeli przeżyliśmy atak trąby powietrznej, wkrótce nastąpią u nas pewne problemy finansowe lub zdrowotne. Jeżeli jesteśmy w związku, sen o tornadzie zwiastuje pewne komplikacje w relacji i rozczarowanie się naszym partnerem.

Czarny kot

Pojawienie się tego pięknego zwierzaka we śnie zapowiada nieprzyjemne, przykre dla śniącego wydarzenia. To również ostrzeżenie, że w naszym najbliższym otoczeniu może pojawić się nieżyczliwa nam osoba, która może nam sprawić pewne kłopoty.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (20)