GwiazdyMiłość Aleksandry Popławskiej. Od 20 lat tworzy zgrany duet z Markiem Kalitą

Miłość Aleksandry Popławskiej. Od 20 lat tworzy zgrany duet z Markiem Kalitą

Popławska i Kalita łączą życie prywatne oraz zawodowe.
Popławska i Kalita łączą życie prywatne oraz zawodowe.

06.02.2021 15:18

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Aleksandra Popławska poznała swojego partnera, gdy była jeszcze studentką wrocławskiej PWST. Aktorka przyznała, że znała wcześniej dokonania Marka Kality, ale nie przypuszczała, że połączy ich coś więcej niż tylko miłość do teatru. Od blisko dwóch dekad para tworzy zgrany duet zarówno prywatnie, jak i zawodowo.

Pomiędzy aktorami jest 18 lat różnicy, ale jak sami przyznają dla nich to tylko liczba. Zawsze mieli dużo wspólnych tematów, łączyło ich także pochodzenie. Obydwoje są ze Śląska, oboje uczęszczali do tej samej szkoły muzycznej. Po kilku miesiącach od ich pierwszego spotkania w Teatrze Rozmaitości, zdecydowali, że będą już zawsze razem.

Zgrani w każdym szczególe

Aleksandra Popławska w nielicznych wywiadach opowiada o relacji z partnerem. Jak sama przyznała, ich związek jest udany dzięki wspólnej "śląskiej duszy", dzięki której szybko się dogadują, rozumieją bez słów, a przede wszystkim są otwarci na świat oraz serdeczni dla innych.

Owocem związku Popławskiej i Kality jest córka Antonina urodzona w 2006 roku. Para zawsze stroniła od medialnego zainteresowania, dlatego też wiadomość o narodzinach dziecka nie była w kręgu zainteresowania portali plotkarskich. Do tej pory rzadko pojawiają się na ściankach i nie lubią pokazywać się na bankietach. Swoją uwagę poświęcili córce oraz pracy.

"Pracowaliśmy razem wielokrotnie, nie tylko w relacji aktor–reżyser, ale też jako para reżyserów. Nigdy nie było między nami żadnych tarć i nieporozumień z powodu tego, że oboje jesteśmy aktorami. Często razem pracujemy i bardzo dobrze się rozumiemy. Jeśli kłócimy się w pracy, to tylko w słusznej sprawie" - przyznała niegdyś aktorka w rozmowie z "Faktem".

Z kolei Marek Kalita stwierdził niegdyś, że w jego partnerce imponuje mu spokój, a także to, że potrafi podejmować jasne decyzje. Aktorska para razem z córką od pewnego czasu mieszka w willi przy lasach Puszczy Kampinoskiej. "Tutaj czujemy się trochę jak na wakacjach, w tym miejscu regeneruję się najszybciej i najlepiej" - dodał aktor.

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (70)