Blisko ludziMonika Mrozowska podzieliła się z obserwatorami intymnym momentem. Pokazała, jak karmi synka piersią w miejscu publicznym

Monika Mrozowska podzieliła się z obserwatorami intymnym momentem. Pokazała, jak karmi synka piersią w miejscu publicznym

Monika Mrozowska pokazała, jak karmi synka piersią
Monika Mrozowska pokazała, jak karmi synka piersią
Źródło zdjęć: © AKPA
Marta Kutkowska
06.07.2021 12:04

Monika Mrozowska w styczniu po raz czwarty została mamą. Aktorka na Instagramie chętnie dzieli się z fanami migawkami z życia swojej patchworkowej rodziny. Pokazuje macierzyństwo szczęśliwe, ale bez lukru. Tym razem obserwatorzy mogli podejrzeć uroczy moment karmienia małego Lucjana piersią.

Monika Mrozowska ma czwórkę dzieci: córki Karolinę i Jagodę, i synów: Józefa i Lucjana. Swego czasu związki celebrytki budziły wiele emocji, w końcu dzieci mają 3 różnych ojców. Monika Mrozowska niewiele sobie robi z internetowych złośliwości. Widać, że z dziećmi i partnerami łączy ją niezwykła więź. Zdjęcia z ostatnich wakacji tylko to potwierdzają.

"To miłość tworzy rodzinę"

Monika Mrozowska kilka tygodni temu skonfrontowała się z "życzliwym", który wytknął jej, że jej dzieci nigdy nie będą miały "prawdziwej" rodziny. Celebryta skomentowała:

"Prawdziwa rodzina to jest kochająca mama, kochający tata i kochające się rodzeństwo. A nie bycie ze sobą dla "dobra" dzieci, które faktycznie "super" rozwijają się w domach pełnych wzajemnej nienawiści".

Jej obserwatorki często dziękują jej, że miała odwagę przeciwstawić się normom społecznym i pójść za głosem serca. Widać , że Monikę z dziećmi łączy niezwykła relacja. Na Instagramie aktorka często pokazuje wspólne zabawy z maluchami, uwiecznia momenty, gdy rodzeństwo poświęca sobie nawzajem czas. Mama nie ukrywa jednak, że macierzyństwo to bułka z masłem. W poście z okazji Dnia Dziecka, napisała:

"Cudownego Dnia Dziecka! Jesteście moją siłą. Motorem napędowym. Niekończącą się radością. Miłością mojego życia. Ale również... odrobiną goryczy, wycieńczeniem... Jesteście moimi opadającymi z bezsilności rękami... Jesteście jak yin yang i... tak jest najlepiej. Bo gdyby nie te chwile zwątpienia, skąd mogłabym wiedzieć jak smakuje szczęście?".

Karmienie to nie wstyd

Aktualnie Monika Mrozowska przebywa na wakacjach we Włoszech. Chętnie dzieli się z fankami radami dotyczącymi wyjazdów z małymi dziećmi. Opublikowała zdjęcie, na którym widać, jak karmi Lucjana piersią. Młoda mama pozuje bez grama makijażu, wygląda na zrelaksowaną. To nie pierwszy raz, gdy gwiazda pokazuje karmienie - zależy jej, by znormalizować takie widoki, także w przestrzeni publicznej.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.