Trwa ładowanie...

Monika Zamachowska ma nowy plan. Nie zamierza wracać na wizję

Monika Zamachowska została zwolniona z TVP pod koniec 2019 roku. Od tamtego czasu próżno szukać jej w mediach, ponieważ prezenterka zdecydowała się na kolejny krok w swojej karierze. Choć Zamachowska uparcie twierdziła, że ma wiele propozycji do wykorzystania, ostatecznie nie zdecydowała się powrócić do telewizji.

Share
Monika Zamachowska ma plan na przyszłość.
Monika Zamachowska ma plan na przyszłość.Źródło: AKPA
d1q1a8i

Zwolnienie Moniki Zamachowskiej z TVP odbiło się szerokim echem. Choć pracowała dla Telewizji Publicznej od lat i cieszyła się dużą sympatią widzów, z dnia na dzień podziękowano jej za dalszą współpracę. Przez dłuższy czas zapewniała, że otrzymała mnóstwo ciekawych propozycji, ale koniec końców nie wykorzystała żadnej z nich.

Nowe zajęcie Zamachowskiej

Monika Zamachowska pracowała dla TVP przeszło 25 lat. Przede wszystkim olbrzymią popularnością cieszył się program "Europa da się lubić", w którym występowała. Potem od 2013 do 2019 roku była jedną z prowadzących "Pytanie na śniadanie".

d1q1a8i

Zamachowska początkowo nie dzieliła się publicznie informacjami związanymi z jej życiem zawodowym. Jakiś czas temu jednak uchyliła rąbka tajemnicy i wyjawiła, że w czasie pandemii zarobiła znacznie więcej, niż podczas pracy w TVP. Okazuje się, że Zamachowska przede wszystkim żyje z konferansjerki i szkoleń z wystąpień publicznych.

Ostatecznie prezenterka zdecydowała na dobre pożegnać się z pracą w mediach. Wszystko za sprawą własnego biznesu, który przyniesie prezenterce znaczne dochody. Zamachowska zdecydowała się założyć własną szkołę językową, która prowadzi zajęcia w języku angielskim oraz hiszpańskim.

"Czuję się doceniona. W wersji angielskiej: I feel appreciated. Mówię o angielskim, bo ostatnio dość mocno eksploruję ścieżkę edukacji językowej. Kiedyś Wam chyba pisałam, że chcę otworzyć szkolę językową" - napisała tajemniczo na Instagramie.

Przy okazji zaprosiła swoich fanów do udziału w prowadzonych przez nią zajęciach. Wygląda na to, że prezenterka rzeczywiście szykuje się do prawdziwych życiowych zmian.

d1q1a8i

Ksiądz Andrzej Kobyliński o poglądach młodych Polaków. Duchowny dostrzega pewne zagrożenie

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d1q1a8i

Podziel się opinią

Share
d1q1a8i
d1q1a8i