Mówi o ślubie Cieleckiej. Padło kłopotliwe pytanie

Magdalena Cielecka i Bartosz Gelner tworzą zgraną parę
Magdalena Cielecka i Bartosz Gelner tworzą zgraną parę
Źródło zdjęć: © AKPA, East News

20.04.2023 08:10, aktual.: 20.04.2023 09:38

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Związek Magdaleny Cieleckiej i Bartosza Gelnera wzbudza duże zainteresowanie. Choć dzieli ich 17 lat tworzą zgrany duet. Na początku przez kilka miesięcy udało im się utrzymać związek w tajemnicy. Wciąż nie mówią zbyt wiele, ale głos zabrała za to Zofia Zborowska.

Życie uczuciowe Magdaleny Cieleckiej było burzliwe. Przez lata aktorka podkreślała, że jest wymagająca i szuka u drugiej osoby konkretnych cech. Długo czekała na prawdziwą miłość. Wchodziła jednak w kilka relacji, m. in. z Grzegorzem Jarzyną, Andrzejem Chyrą czy sześć lat młodszym Łukaszem Garlickim.

Obecnie Cielecka tworzy zgrany duet z młodszym o 17 lat Bartoszem Gelnerem. Najpierw połączyła ich przyjaźń, natomiast po pewnym czasie pojawiło się między nimi uczucie, o którym początkowo nie chcieli mówić publicznie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Serce wybrało

Ich relacja wywołała spore kontrowersje ze względu na sporą różnicę wieku. Sama Cielecka podjęła ten temat w jednym z udzielonych wywiadów. Wiek Gelnera nie jest dla niej powodem do "obaw".

- Mam pełną tego świadomość, że on mnie wiekiem nigdy nie dogoni, a ja też na niego nie poczekam. Ale z jakiegoś powodu serce wybrało jego. Nie wartościuję go przez pryzmat wieku, tylko tego, jakim jest człowiekiem. Trzeba też oddzielić wiek od dojrzałości, bo to nie jest tożsame. Ktoś starszy może być dzieciakiem na wielu poziomach i odwrotnie, to bardzo indywidualne. Moje życie jest tu i teraz, takie. Jestem w nim na całość - powiedziała Magdalena Cielecka w wywiadzie dla "Zwierciadła".

Na wyznanie zdecydował się też Bartosz Gelner. W wywiadzie z "Twoim Stylem" przyznał, że jego związek z Magdaleną Cielecką jest najpiękniejszym scenariuszem, jaki mogło przygotować mu życie. Aktor stwierdził jednak, że nie oznacza to, że nie posiadał żadnych obaw odnośnie tej relacji.

- Strach przed wejściem w związek był też we mnie. To nigdy nie jest łatwe. Uważam, że nasz gatunek potrzebuje drugiej osoby do funkcjonowania, ale do budowania relacji podchodzę ostrożnie. Nie lubię sformułowania "motyle w brzuchu". Boję się popaść w euforię, która za chwilę się wypali i zostanie pustka - przyznał szczerze.

Zborowska pyta o ślub

Para unika medialnego rozgłosu i raczej nie dzieli się wątkami z osobistego życia. Wątek ich miłości poruszyła za to Zofia Zborowska. W najnowszym Q&A na swoim Instagramie odpowiadała na pytania fanów. Mówiła m. in. o strachu po zajściu w ciążę czy potencjalnym udziale w Azja Express. W końcu została zapytana o to, czy chodzi na śluby kościelne, gdy zapraszają ją znajomi. Jak wiadomo, Zofia Zborowska jest niewierząca.

"Jasne" - odpowiedziała. "Ślub kościelny to decyzja dwóch dorosłych i wierzących ludzi. I ja to szanuję. Nie chodzę na komunię i chrzciny. P.S Bartek Gelner i Magda Cielecka, to kiedy widzimy się przed ołtarzem?" - zapytała, wstawiając wspólne zdjęcie. Wszyscy od lat się przyjaźnią. Para nie odniosła się jeszcze do komentarza.

Zofia pochwaliła się wspólnym zdjęciem
Zofia pochwaliła się wspólnym zdjęciem© Instagram | @zofiazborowska

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (15)
Zobacz także