Trwa ładowanie...

Muniek Staszczyk wspomina pobyt w szpitalu po wylewie. "Takie sytuacje uczą ogromnej pokory"

Muniek Staszczyk w 2019 roku przeszedł wylew. Teraz wspomina pobyt w londyńskim szpitalu i emocje, które mu wtedy towarzyszyły. Dla lidera zespołu T. Love był to moment przewartościowania pewnych życiowych kwestii.

Share
Muniek Staszczyk wspomina pobyt w szpitalu po wylewie Muniek Staszczyk wspomina pobyt w szpitalu po wylewie Źródło: AKPA, fot: Filip Radwanski
dkh0uko

Muniek Staszczyk w 2019 roku trafił do szpitala w Londynie. Swoich fanów poinformował o tym za pośrednictwem mediów społecznościowych. "Pozdrawiam wszystkich serdecznie z londyńskiego szpitala, w którym się znajduję po przebytym dwa tygodnie temu wylewie" – napisał wtedy lider zespołu T. Love. 

Muniek Staszczyk pobyt w szpitalu pamięta jak przez mgłę

Teraz Muniek Staszczyk nawiązał do tego trudnego okresu w rozmowie z Polskim Radiem 24. Artysta wyznał, że niewiele pamięta z pobytu w szpitalu i nie do końca zdawał sobie wtedy sprawę, co rzeczywiście się wydarzyło. Jako pierwszy świadomy moment wspomina widok swojej żony, syna i menadżera pochylających się nad jego szpitalnym łóżkiem.

Muniek Staszczyk jest wdzięczny Bogu

Wokalista zespołu T. Love w tym samym wywiadzie przyznał również, że nigdy wcześniej nie leżał w szpitalu. Zdarzało się jedynie, że odwiedzał hospitalizowanych kolegów. Dla Muńka Staszczyka przebycie wylewu było momentem, w którym przewartościował swoje życie. To doświadczenie nauczyło go pokory, a także zwróciło w stronę Boga.  

dkh0uko

– Niewiele pamiętam z tego szpitala w Londynie. Wiedziałem, co się stało, ale jeszcze nie mogłem wtedy odczuwać tej wartości, radości, że jestem na tej planecie z powrotem. Refleksje przyszły później. Poczułem wielką miłość ludzi, wielką empatię. Poczułem potrzebę dziękczynienia, podziękowania Bogu. (…) Takie sytuacje, jak ta, uczą ogromnej pokory, dystansu. Następuje poważne przewartościowanie, jeśli chodzi o karierę i inne rzeczy w życiu – wyznał Muniek Staszczyk na antenie Polskiego Radia 24. 

Muniek Staszczyk od 1985 roku związany jest z Martą Kucharzak, którą poślubił w 1989 roku. Wspólnie doczekali się dwójki dzieci. Mają 32-letniego syna Jana oraz 29-letnią córkę Marię.  

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Muniek Staszczyk o swoim nawróceniu: nie jestem święty, jestem w sumie łotrem

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

dkh0uko
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dkh0uko
dkh0uko