GwiazdyNajpopularniejsze gwiazdy. Czyje zdjęcia najczęściej kupowano w mijającym roku?

Najpopularniejsze gwiazdy. Czyje zdjęcia najczęściej kupowano w mijającym roku?

Julia Wieniawa pokonała konkurentki w rankingu.
Julia Wieniawa pokonała konkurentki w rankingu.
Źródło zdjęć: © AKPA
oprac. JKY
31.12.2020 09:33, aktualizacja: 03.03.2022 01:43

Popularne gwiazdy z polskiego show-biznesu cieszą się niesłabnącą popularnością wśród fanów. Niezależnie od okoliczności na wielu imprezach i tzw. ściankach pojawiają się paparazzi, którzy cały czas śledzą poczynania najbardziej znanych osób w branży rozrywkowej. Kto w tym roku cieszył się największą sławą?

Mimo szalejącej pandemii koronawirusa, gwiazdy mimo wszystko były aktywne w sieci, a w szczególności na Instagramie. Co rusz pokazywały fotki z różnych wydarzeń z prywatnego życia, czy też nowych przedsięwzięć. Fani często zaglądali na profile ulubieńców, aby przez chwilę zobaczyć, co u nich słychać.

Popularność gwiazd w 2020 roku nie malała

Co prawda ze względu na bezpieczeństwo od marca i tak nie było żadnych branżowych imprez, to i tak celebryci nieźle sobie poradzili w mijającym roku. Niektóre ze znanych kobiet w tym roku rodziły, więc dzięki okładkom ciążowym czy tuż po porodzie zarabiały krocie. Także spektakularne rozstania sprzyjały podbijaniu popularności gwiazd. Każdy z tych powodów doskonale nadawał się do tego, aby kupować zdjęcia osób z najgorętszymi nazwiskami.

Pod koniec roku serwis prasowy AKPA Polska Press postanowił stworzyć ranking gwiazd, które cieszyły się największą popularnością przy kupowaniu zdjęć do poszczególnych redakcji i serwisów. Kto uplasował się na pierwszym miejscu? Julia Wieniawa – w końcu 2020 rok obfitował licznymi projektami, w których brała udział. Co zastanawiające, Małgorzata Rozenek-Majdan znalazła się poza podium.

Zaskakujące są pozostałe miejsca na liście. Ranking prezentuje się tak:

1. Julia Wieniawa

2. Edyta Górniak

3. Ida Nowakowska

4. Małgorzata Rozenek-Majdan

5. Małgorzata Tomaszewska

6. Izabella Krzan

7. Marcelina Zawadzka

8. Małgorzata Kożuchowska

9. Katarzyna Cichopek

10. Małgorzata Socha

Kto by się spodziewał? Wielu obserwatorów rodzimego show-biznesu może być zaskoczonych wynikiem.

Źródło artykułu:WP Kobieta