GwiazdyNajpopularniejszy chłopiec w internecie. Ma 10 lat i setki tysięcy fanów

Najpopularniejszy chłopiec w internecie. Ma 10 lat i setki tysięcy fanów

Najpopularniejszy chłopiec w internecie. Ma 10 lat i setki tysięcy fanów
Źródło zdjęć: © Instagram.com
Paulina Brzozowska
02.01.2018 09:42, aktualizacja: 02.01.2018 10:32

Chłopięcy urok, słodki uśmiech i świetny styl - tymi słowami najlepiej opisać Bena Hamptona, który w wieku 10 lat został jednym z najpopularniejszych dzieci w internecie. Niewiele osób wie, co tak naprawdę stoi za popularnością chłopca. Sekret tkwi w upartych rodzicach.

Jego poczynania obserwuje niemal 700 tys. osób. Pod każdym zdjęciem znajdziemy setki pochlebnych komentarzy od fanów Bena. Chłopiec współpracuje z najpopularniejszymi influencerami i markami odzieżowymi. Tylko że sam nie stworzył nawet jednego posta na swoim koncie na Instagramie i YouTube.

Za sławą Bena stoją przede wszystkim jego rodzice, którzy promują chłopca od narodzin. Na początku dzielili się zdjęciami malucha na swoich profilach w mediach społecznościowych. Kiedy jednak fotki Bena zaczęły zdobywać tysiące lajków, postanowili rozkręcić jego karierę. Jego ojciec, Branden Hampton, jest specjalistą do spraw social mediów, dlatego rozkręcenie profili syna nie sprawiło mu zbyt wielu problemów.

Mimo całej rzeszy fanów (i fanek), którzy kochają Bena, na jego profilu znajdziemy również niepochlebne komentarze. Te są skierowane głównie w kierunku rodziców chłopaka. Wiele osób zarzuca im, że odbierają Benowi dzieciństwo. On sam w jednym z filmików na YouTube przyznał, że lubi swoje zajęcie i w przyszłości chciałby zostać sławnym youtuberem.

Patrząc na to, w jakim tempie rozwija się jego kariera, ma na to dość duże szanse. Już dziś jest w USA rozpoznawalną gwiazdą.