Blisko ludziNatalia Kukulska na archiwalnych fotografiach. "Poza makijażem i stylówką nie widzę zmian"

Natalia Kukulska na archiwalnych fotografiach. "Poza makijażem i stylówką nie widzę zmian"

Natalia Kukulska na archiwalnych fotografiach. "Poza makijażem i stylówką nie widzę zmian"
Źródło zdjęć: © ONS
20.04.2020 09:07, aktualizacja: 20.04.2020 13:31

Natalia Kukulska dorastała na oczach milionów. Z małej dziewczynki w dużych okularach przeistaczała się w dorosłą kobietę. Artystka postanowiła teraz cofnąć się wspomnieniami do 1997 roku. Miała wówczas 21 lat. Zdaniem fanów od tamtej pory w ogóle się nie zmieniła.

Natalia Kukulska udostępniła na Instagramie serię archiwalnych fotografii sprzed 23 lat. Artystka cofnęła się wspomnieniami do 1997 roku, kiedy to wydała swój czwarty album studyjny "Puls". Piosenkarka miała wtedy 21 lat.

Natalia Kukulska – tak wyglądała kiedyś

"1997 – otworzyła się szuflada ze zdjęciami. Ups… co za stajl! Sesje autorstwa Marka Straszewskiego i Marcina Tyszki. Fajne czasy i brzuch" – napisała pod fotografiami, żartując z ówczesnej mody.

Zdjęcia zebrały morze komplementów od wiernych fanów artystki, w tym Katarzyny Zielińskiej. "Boże, Natalka, ty się nic nie zmieniasz! Piękna" – skomentowała aktorka. Zgodzili się z nią i inni internauci, którzy chętnie cofnęli się wspomnieniami do tamtego okresu.

"Miałam Twój plakat na ścianie", "czas się dla pani zatrzymał", "byłam zakochana w pani włosach", "poza makijażem i stylówką nie widzę zmian", "jest pani niesamowicie podobna do swojej mamy" – pisali inni, zwracając też uwagę na podobieństwo piosenkarki do mamy, Anny Jantar.

Jedna z internautek pokusiła się z kolei o porównanie jej do Beyonce, której znakiem rozpoznawczym również jest burza gęstych loków. "Polska Beyonce" – napisała.

Zobacz także: Smacznego na dobry wieczór! Odc. 2: Chlebek bananowy

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta