GwiazdyNatalia Siwiec została Miss Euro 2012. Jak wspomina ten czas?

Natalia Siwiec została Miss Euro 2012. Jak wspomina ten czas?

Natalia Siwiec nie musi martwić się o pieniądze
Natalia Siwiec nie musi martwić się o pieniądze
Źródło zdjęć: © AKPA | Niemiec
oprac. KPL
19.06.2021 14:48

Gdyby Natalia Siwiec nie pojawiła się na trybunach podczas Euro 2012, pewnie dziś nikt nie kojarzyłby jej nazwiska. Z okazji tegorocznych Mistrzostw Europy przypominamy jej początki w show-biznesie i punkty zwrotne w karierze.

Pierwsze zdjęcia Natalii Siwiec pojawiły się w mediach, gdy była związana z Damianem Gorawskim – wówczas zawodnikiem FK Moskwa, a następnie Górnika Zabrze. Pracowała wtedy jako fotomodelka i brała udział w konkursach miss. Mniej więcej w tym samym czasie Doda i Radosław Majdan zostali okrzyknięci "polskimi Beckhamami". Siwiec i jej partner starali się im – przynajmniej stylistycznie – dorównać.

Przełom podczas meczu

W 2012 roku wizerunek Siwiec uległ zmianie, stał się nieco bardziej łagodny i (choć to dużo powiedziane) naturalny. Kiedy piękna Polka pojawiła się na trybunach meczu Polska - Rosja w Warszawie, fotoreporterzy zaczęli robić jej zdjęcia. Wkrótce Siwiec okrzyknięto Miss Euro i zaczęto zapraszać na wywiady. Modelka w jednej z pierwszych rozmów nie kryła zaskoczenia takim obrotem spraw:

Natalia Siwiec i Damian Gorawski
Natalia Siwiec i Damian Gorawski© East News | WACLAW KLAG/REPORTER

- Naprawdę nie wiem, jak to się stało. W czasie meczu Polska - Rosja w Warszawie jeden z fotoreporterów wypatrzył mnie na trybunach i zaczął robić zdjęcia. Potem pojawili się kolejni i zdjęcia trafiły na polskie i zagraniczne strony internetowe. O całym zamieszaniu dowiedziałam się od siostry, która zadzwoniła do mnie z informacją o zdjęciach w sieci – mówiła w wywiadzie dla wroclaw.naszemiasto.pl.

Natalia Siwiec podczas Euro 2012
Natalia Siwiec podczas Euro 2012© East News | STANISLAW KOWALCZUK

- W Internecie pojawiały się komentarze, że specjalnie założyłam taką koszulkę, żeby przyciągnąć fotoreporterów, ale to nieprawda. Dzień przed meczem Polska - Rosja dostałam ją od mojego przyjaciela, który stwierdził, że prawdziwy kibic jak ja musi ją mieć. (…) Taki dekolt to nie mój wymysł – dodawała.

Błyskawiczna kariera

Później wszystko potoczyło się bardzo szybko - zdjęcia modelki pojawiły się w wielu zagranicznych magazynach w tym m.in. w tureckiej wersji "Esquire", w niemieckim "Maximie" czy kilku wydaniach "Playboya". Grała także w teledyskach, a w 2014 roku stacja Viva Polska wyemitowała reality show pt. "Enjoy The View, Love, Natalia" z Siwiec i jej mężem Mariuszem Raduszewskim w rolach głównych.

Gdy Siwiec w sierpniu 2017 roku została po raz pierwszy mamą (na świat przyszła jej córka Mia), nieco zwolniła tempo. Dziś zajmuje się przede wszystkim działalnością na Instagramie – jej profil obserwuje ponad 1,3 mln użytkowników. Korzystając z zasięgów, współpracuje z różnymi markami, m.in. kosmetycznymi oraz obuwniczymi i na pewno nie może narzekać na brak dochodów.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta