Trwa ładowanie...
Megafon.pl
natalie portman

Natalie Portman na ślubnym kobiercu

Amerykańskie media podejrzewają, iż Natalie Portman w przyszłym miesiącu stanie na ślubnym kobiercu u boku swojego narzeczonego, Benjamina Millepieda.

Share
Natalie Portman na ślubnym kobiercu
Źródło: AFP
d3wvilz

Amerykańskie media podejrzewają, iż Natalie Portman w przyszłym miesiącu stanie na ślubnym kobiercu u boku swojego narzeczonego, Benjamina Millepieda. Według przyjaciół pary, która doczekała się już rocznego synka, Alepha, ceremonia odbędzie się w miejscowości Big Sur w Kalifornii 5 sierpnia.
- Natalie i Ben pobiorą się w Big Sur - mówi jeden z informatorów magazynu "In Touch". - To jedno z ulubionych miejsc Natalie.

- Jedzie tam zawsze, gdy chce odpocząć od Los Angeles. Na uroczystość zaproszono wąskie grono przyjaciół i rodziny, w sumie około 60 osób. - Będzie to bardzo skromne wydarzenie. Para nie rozesłała nawet zaproszeń. Natalie nie kupi nowej sukni - dodaje źródło gazety.

d3wvilz

Portman i Millepied poznali się na planie "Czarnego łabędzia" w 2009 roku. Zaręczyli się w grudniu 2010. Ich syn przyszedł na świat w czerwcu rok później. Na początku roku sądzono, iż para już jest po ślubie. Ta informacja okazała się plotką. Ciekawe czy tym razem pogłoski okażą się prawdziwe.

(Megafon.pl/ma)

d3wvilz

Podziel się opinią

Share
d3wvilz
d3wvilz