GwiazdyNatasza Urbańska miała problemy finansowe. Wzięła duży kredyt

Natasza Urbańska miała problemy finansowe. Wzięła duży kredyt

Natasza Urbańska miała problemy finansowe. Wzięła duży kredyt
Źródło zdjęć: © ONS.pl
18.09.2019 07:29, aktualizacja: 30.10.2019 20:17

Natasza Urbańska borykała się od jakiegoś czasu z problemami finansowymi. Wzięła spory kredyt na rozkręcenie działalności gospodarczej. Jego spłata nie była prosta. Na szczęście gwiazda może liczyć na pomoc najbliższych.

Natasza Urbańska – problemy finansowe

Natasza Urbańska od kilku lat prowadzi własną markę odzieżową. Mimo zainteresowania klientek gwiazda od dłuższego czasu borykała się z problemami finansowymi. Na rozkręcenie działalności wzięła spory kredyt, a jego spłacenie trwało dłużej niż początkowo sądziła.

"Naiwnie myślałam, że po roku go spłacę, bo ubrania będą cudownie się sprzedawały. Owszem, sprzedają się, ale wciąż nie udało mi się rozliczyć z bankiem" – mówiła ostatnio w jednym z wywiadów.

Aby zaoszczędzić, Urbańska przeniosła szwalnię i butik do Zabrza. Na razie nie narzeka. Znalazła tam uczciwych pracowników, którzy pomagają jej w biznesie. Mąż gwiazdy Janusz Józefowicz od dawna oferował swoją pomoc w spłaceniu kredytu. Urbańska odmawiała, chciała spłacić go samodzielnie. Jak donosi jednak czasopismo "Rewia", po 6 latach wokalistka w końcu zdecydowała się przyjąć pomocną dłoń od ukochanego.

Janusz Józefowicz pomaga Nataszy Urbańskiej

"Nie zrobiłaby tego, ale wkrótce ruszają zdjęcia do ekranizacji musicalu 'Polita', w którym Natasza gra główną rolę. Chce być w dobrej formie. Zależy jej na tym, żeby się wysypiać i dobrze wyglądać" – twierdzi informator "Rewii".

Józefowicz z kolei z pewnością dobrze rozumie żonę. Przed laty, gdy otwierał słynne dziś Studio Buffo, sam borykał się z problemami finansowymi.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta