Trwa ładowanie...
d4504aw

"Nigdy nie dotykałem kobiety". Do tego mężczyźni się nie przyznają

Adam ma 34 lata i nigdy nie miał dziewczyny. Nigdy się także nie całował i nie uprawiał seksu. Uważa się za przegranego, ale nie jest w tym sam.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Niektórym mężczyznom zabrakło śmiałości
Niektórym mężczyznom zabrakło śmiałości (123RF)
d4504aw

Swoją historię chłopak opisał na forum portalu Kafeteria. "Większość prawiczków boi się kobiet" - pisze Adam. "Z wiekiem ten strach się powiększa i włączają się człowiekowi blokady, które wydają się nie do pokonania. Ja boję się wyśmiania, negatywnej oceny, kompromitacji. Ogólnie można powiedzieć, że bardzo wstydzę się kobiet, szczególnie tych, które mi się podobają."

Na jego historię zareagowali inni mężczyźni, którzy mają podobne doświadczenia. I tak jak Adam, nie wiedzą, co mogą dalej zrobić. "Dla mnie też dziewczyna to skrajnie rzadkie zjawisko" - pisze kolejny mężczyzna. "Ja nigdy żadnej nawet w swojej obecności sam na sam nie widziałem"

"34 lata to jeszcze nie 40" - komentuje kolejna osoba, która uważa, że z Adamem wcale nie jest tak źle. "Tragedii nie ma. Szanse na dziewczynę wciąż jeszcze masz. Szkoda, że przespałeś najlepszy okres na poznanie dziewczyny i zdobycie doświadczenia w tych sprawach, czyli okres szkoły średniej i kilku następnych lat po szkole".

d4504aw

Następny mężczyzna także przyznaje się do tego, że nigdy nie dotykał kobiety. Pisze, że wcześniej zabrakło mu śmiałości, ale stara się to nadrobić, choć nie jest mu łatwo. Inna osoba zwraca uwagę na to, ilu jest panów z podobnymi doświadczeniami.

"Nie wiem co się dzieje, ale w obecnych czasach jest plaga prawiczków po trzydziestce" - pisze mężczyzna. "Tylko nie gadajcie, że to tylko i wyłącznie wina tych nieszczęśników".

Kolejna osoba podkreśla, że większość z nas może tego nie widzieć na co dzień, bo takie osoby nie chcą się przyznawać. Jest to dla nich coś niezwykle wstydliwego. Jeden z mężczyzn zadał pytanie, czy któryś z "tutejszych prawiczków" przyznałby się swoim znajomym do tego, że jeszcze nigdy nie był z kobietą.

"Pytam, bo ja nigdy bym się nie przyznał" - pisze anonimowo. "Ze wstydu zapadłym się pod ziemię. Życia bym nie miał, ludzie wytykaliby mnie palcami. W dzisiejszych czasach prawictwo gorsze niż choroba zakaźna".

A jakie jest wasze zdanie na ten temat? Czy rzeczywiście jest to problemem? Prześlij nam swoją historię przez dziejesie.wp.pl

d4504aw

Podziel się opinią

Share

d4504aw

d4504aw