Nigdy nie miała męża. Nie ukrywa, co za tym stoi

Nigdy nie miała męża. Nie ukrywa, co za tym stoi

Patrycja Markowska świętuje urodziny
Patrycja Markowska świętuje urodziny
Źródło zdjęć: © AKPA
21.12.2023 09:32, aktualizacja: 21.12.2023 10:03

Patrycja Markowska i Jacek Kopczyński przez kilkanaście lat tworzyli zgrany, choć czasem wybuchowy duet. Nie wzięli jednak ślubu. - Na razie nie mamy czasu o tym pomyśleć. Mamy wystarczająco dużo zajęć - tłumaczyła niegdyś piosenkarka, która 21 grudnia świętuje 44. urodziny. Ostatecznie para się rozstała.

Patrycja Markowska 21 grudnia 2023 roku skończyła 44 lata. Nigdy nie ukrywała, że pojawienie się na jej drodze Jacka Kopczyńskiego wywróciło życie do góry nogami. Artystka w jednym z wywiadów wspomniała, że z początku odrzucała zaloty aktora, ponieważ był żonaty.

"Długo walczyłam z tym uczuciem, nie potrafiłam zaakceptować tego, że jest żonatym facetem, nawet jeśli nie mieszkał już z żoną" - podkreślała Markowska w rozmowie z "Galą".

Nie chciała dać mu szansy. Pół roku później aktor był rozwiedziony

Piosenkarka poznała aktora w 2006 roku. Jacek Kopczyński z miejsca zaprosił Markowską na randkę, jednak spotkał się z odmową. Artystka nie wyobrażała sobie spotykać się z żonatym mężczyzną.

"Nie dałam mu nawet numeru telefonu do siebie. Postawiłam sprawę jasno: nie będzie żadnych spotkań. Pamiętam, jak przepłakałam u mamy całą noc. Ona przyznała mi rację" - tłumaczyła w wywiadzie udzielonym "Gali".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Kopczyński jednak nie miał zamiaru się poddać. Udało mu się przekazać list dla wokalistki. Sześć miesięcy później był już rozwiedziony i po raz kolejny spróbował swoich sił. Zaproponował Markowskiej podróż do Meksyku. Ta tym razem postanowiła dać mu szansę. Parę połączyło silne uczucie.

Kiedy artystka zaszła w ciążę, Kopczyński od razu postanowił się oświadczyć. Ze ślubem postanowili jednak poczekać.

"Na razie nie mamy czasu o tym pomyśleć. Mamy wystarczająco dużo zajęć. Najważniejszy jest Filip. Urodziłam syna, bo chciałam dawać. Przekazać to, co sama dostałam od rodziców, od świata, od Jacka. Nie ma nic piękniejszego" - podkreśliła piosenkarka w wywiadzie dla "Gali".

Trudne momenty

Patrycja Markowska oraz Jacek Kopczyński mierzyli się również z kryzysami. W pewnym momencie para zdecydowała się na terapię, aby uporać się z problemami.

"Zdarzało się, że płakałam w poduszkę, bo on również bywa wybuchowy. Wydaje mi się, że jeśli coś się psuje w parach na pewnym etapie, to z winy facetów i ich niecierpliwości. Oni powinni się pogodzić, że czasem są zepchnięci na drugi plan" - stwierdziła piosenkarka w jednym z wywiadów.
Patrycja Markowska i Jacek Kopczyński rozstali się po 15 latach
Patrycja Markowska i Jacek Kopczyński rozstali się po 15 latach© AKPA | AKPA

Znajoma pary dosadnie skomentowała pomysł wspólnego udziału Markowskiej i Kopczyńskiego w jednym z programów rozrywkowych, ujawniając, jak wygląda ich relacja.

"Patrycja i Jacek są jak włoskie małżeństwo. Często się kłócą, a w ich domu latają talerze. Jak się zaczną sprzeczać przed kamerą, to jeszcze wyjdą w oczach ludzi na szalonych artystów. Albo obrażą się na siebie" - wyjawiła dla "Na Żywo". 

Nagłe rozstanie

Jesienią 2022 roku media obiegła informacja o rozstaniu Markowskiej i Kopczyńskiego. Na komentarz piosenkarka zdecydowała się prawie rok później. "Nie chcę absolutnie dotykać szczegółów, tylko rzeczywiście minął już prawie rok od tego rozstania" - wyjawiła podczas rozmowy z "Twoim Stylem". Jak podkreślała, z byłym partnerem ma dobre relacje, za co jest wdzięczna.

"Cieszę się, że to nie stało się cyrkiem i, że nie spaliliśmy z Jackiem jakichś takich najważniejszych mostów między nami. Byłoby mi dużo trudniej, gdyby w jakiś sposób on był spalony w moich oczach. Mamy do siebie dużo szacunku, jesteśmy rodzicami Filipa i to mi daje takie światło w tym ciemnym tunelu. Nie ma wojny" - podsumowała.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (13)
Zobacz także