Trwa ładowanie...

O tym romansie Michała Żebrowskiego huczała cała Polska. Sam aktor nabierał wody w usta

Zanim poznał Aleksandrę, łączono go w parę z wieloma innymi kobietami. Michał Żebrowski, jeden z amantów polskiego kina, przed ustatkowaniem się długo poszukiwał "tej jedynej". Największym echem w mediach odbiła się rzekoma romantyczna relacja aktora, która rozpoczęła się na planie hitowej produkcji "Ogniem i Mieczem".

Share
Michał Żebrowski i Izabella Scorupco w "Ogniem i Mieczem"Michał Żebrowski i Izabella Scorupco w "Ogniem i Mieczem"Źródło: AKPA, fot: AKPA
d95tfwo

Aleksandra i Michał Żebrowscy powitali niedawno na świecie czwarte dziecko. Para od lat żyje ze sobą szczęśliwie i w zgodzie, wychowując trzech synów oraz, od kilku dni, małą córeczkę. Zanim jednak aktor odnalazł miłość swojego życia, spędził całkiem dużo czasu na poszukiwaniach prawdziwej miłości.

Związki Michała Żebrowskiego. O tych plotkowano najgłośniej

Monika Pęcikiewicz

Michał i Monika poznali się na studiach w szkole teatralnej. Piękna przyjaźń szybko przerodziła się w coś więcej. W pewnym momencie Pęcikiewicz postanowiła porzucić aktorstwo dla reżyserki. Żebrowski miał ją bardzo wspierać w tej decyzji.

d95tfwo

"Pomagał reżyserować Monice prace dyplomowe. Przychodził do szkoły regularnie, mimo że już nie był studentem. Miał większe doświadczenie i krytyczne oko. Potrafił udzielić cennych uwag, dzięki którym jej przedstawienia tylko zyskiwały. Była mu za to wdzięczna" - zdradził dawny znajomy pary dla "Na żywo".

Drogi zakochanych w pewnym momencie rozeszły się - jak to często bywa z pierwszą wielką miłością.

Magdalena Krawczykowska

Po raz pierwszy razem pojawili się w 2003 roku na premierze "Starej Baśni". Aktor i młoda tancerka baletowa nie stronili od zdjęć. Według plotek Żebrowski wypatrzył Magdalenę podczas jednego z pokazów tanecznych i niezwykle się ją zauroczył. Po zakończeniu pokazu poszedł za kulisy, aby zaprosić tancerkę na randkę.

Magdalena Krawczykowska i Michał Żebrowski AKPA
Magdalena Krawczykowska i Michał ŻebrowskiŹródło: AKPA, fot: AKPA

"U nas w teatrze po każdym spektaklu Michał przysyła jej kwiaty z dedykacją. Na początku nikt z nas nie wiedział, że nasza Magda spotyka się z Michałem. Zorientowaliśmy się, dopiero gdy pierwszy raz pokazali się razem publicznie" - twierdziła koleżanka Krawczykowskiej.

d95tfwo

I ten związek Żebrowskiego nie przetrwał jednak próby czasu.

Izabella Scorupco

To był najgłośniejszy rzekomy romans Michała Żebrowskiego. I trudno się dziwić - fani "Ogniem i Mieczem" chcieli mocno wierzyć w to, że filmowe uczucie przeniesie się do rzeczywistego świata. Izabella i Michał poznali się właśnie na planie hitowej produkcji. Scorupco była już wtedy zamężną mamą. To, co jednak poczuła do Żebrowskiego, miało rzekomo spowodować rozpad związku z Mariuszem Czerkawskim, z którym rzeczywiście wzięła rozwód. Ani Izabella Scorupco, ani Michał Żebrowski nie odnieśli się jednak do plotek o romansie, nawet wówczas, gdy pojawiły się doniesienia o wspólnym wakacyjnym wypadzie ekranowej pary na Fidżi.

Żebrowski i Scorupco na planie "Ogniem i Mieczem" AKPA
Żebrowski i Scorupco na planie "Ogniem i Mieczem"Źródło: AKPA, fot: AKPA

- Ostatnio dostałem statuetkę Gentlemana. I powiem ci tak: gentleman nie mówi o tym, z kim był i z kim nie był - podkreślił Żebrowski w programie Kuby Wojewódzkiego.

d95tfwo

Relacja aktorów miała rozpaść się z powodu ich różnych oczekiwań - Izabella chciała, aby partner zamieszkał z nią w Szwecji.

Baby boom w polskim show-biznesie. Gwiazdy spodziewają się dzieci

d95tfwo
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d95tfwo
d95tfwo