Okrutnie ją podsumował. Łzy napłynęły jej do oczu

Joanna Jabłczyńska wspomina jedną ze współprac na planie filmowym
Joanna Jabłczyńska wspomina jedną ze współprac na planie filmowym

20.05.2023 12:15, aktual.: 20.05.2023 13:47

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Joanna Jabłczyńska, w rozmowie przeprowadzonej przez dziennikarzy Meloradia wspomniała, co jej się przytrafiło podczas pracy nad jednym z filmów. Pewien aktor, którego młoda aktorka bardzo chciała poznać, w wyjątkowo nieprzyjemny sposób skomentował jej obecność na planie.

Joanna Jabłczyńska była gościem studia Meloradia. W rozmowie z dziennikarzami wspomniała o nieprzyjemnej sytuacji, która przytrafiła się podczas zdjęć do jednego z filmów. Niestety, praca aktora nie zawsze jest przyjemna. Jabłczyńska przekonała się o tym na własnej skórze.

Takie słowa wypowiedział do niej znany aktor. Usłyszała je cała ekipa

Praca na planie filmowym jest ekscytująca. Z pewnością dla młodych aktorów pierwsze większe role przy licznej ekipie jest niezapomnianym przeżyciem. Zwłaszcza jeśli nad projektem pracują wraz z wielkimi gwiazdami. Joanna Jabłczyńska, udzielając wywiadu dla Meloradia, wspomniała, jak bardzo zasmuciła ją reakcja pewnego aktora na fakt, że w jednej scenie będzie pracować z początkującą artystką.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

- W jednej ze scen aktor, niezwykle znany, miał w tej scenie być i po prostu słyszeć moją rozmowę z innym aktorem. Pamiętam w dodatku, że bardzo chciałam go poznać. Bardzo go lubiłam z ekranu. O ironio - wspomina aktorka.

Mężczyzna po wejściu na plan i zobaczeniu Joanny Jabłczyńskiej miał skomentować jej rolę w wyjątkowo niemiły sposób.

- Powiedziałam: "dzień dobry", zachwycona, że go poznam, na co usłyszałam: "A ona co tutaj robi. Tyle jest aktorów po szkole, a wy bierzecie amatorów?". Tak mi się cholernie przykro zrobiło - dodała Jabłczyńska.

W tamtej chwili wszyscy obecni na planie byli podpięci pod mikroporty, przez co usłyszeli każde wypowiedzianego przez mężczyznę słowa.

"Powinna powiedzieć, o kim mowa"

Internauci, którzy trafili na fragment wypowiedzi Jabłczyńskiej na TikToku Meloradia, stwierdzili, że powinna wprost powiedzieć, któremu aktorowi brak kultury.

"Dziewczyna przecież gra od dziecka, jaka amatorka? To świeżak bez roli na koncie, ale po szkole otrzymałby większy szacunek tego aktora?";
"Powinna powiedzieć, o kim mowa. Trzeba tępić podłość";
"Lubię panią Joasię. Utalentowana aktorka i lektorka. Prawdziwych buców na polskiej scenie telewizyjnej, jak i teatralnej nie brakuje" - przeczytamy wśród licznych komentarzy pod nagraniem wideo.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (26)