"On to lubi". Wie, jak zadowolić 20 lat starszego męża

Natasza wie, jak zaskakiwać męża
Natasza wie, jak zaskakiwać męża
Źródło zdjęć: © Instagram | @nataszaofficial

21.09.2023 09:10, aktual.: 21.09.2023 10:43

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz to jedna z najtrwalszych par w polskim show-biznesie. Nie przeszkodziła im ani spora różnica wieku, ani plotki czy nieprzychylne komentarze. Jaki jest ich klucz do sukcesu w miłości? Natasza zdradziła, jak zaskakuje ukochanego.

Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz od ponad 15 lat tworzą jedną z najpopularniejszych par w polskim show-biznesie. Niedawno wokalistka zdradziła, jak mąż reaguje na częste zmiany jej wizerunku.

Jest między nimi 20 lat różnicy

Związek Nataszy Urbańskiej i Janusza Józefowicza od samego początku budził kontrowersje. 20 lat młodsza artystka zachwyciła reżysera, a między nimi wybuchło prawdziwe uczucie. Wielu nie dawało szans tej relacji, ale nie mieli racji. Natasza i Janusz tworzą udaną parę i wychowują razem nastoletnią córkę Kalinę.

Choć co jakiś czas pojawiały się plotki o tym, jakoby w ich relację wkradł się kryzys, sami zainteresowani konsekwentnie zapewniają, że domysły internautów nie mają nic wspólnego z prawdą.

Nie oznacza to jednak, że małżeństwo nie musi mierzyć się z wyzwaniami codzienności. Para przez lata próbowała naprawić relację z byłą żoną artysty - Danutą, którą Janusz Józefowicz zostawił, gdy zakochał się w Urbańskiej.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Czym Natasza Urbańska zaskakuje męża?

Wokalistka lubi eksperymentować z wizerunkiem. Od jakiegoś czasu prezentuje się z ognistymi, rudymi włosami, dzięki którym nie da się przejść obok niej obojętnie. Jak na tę zmianę zareagował mąż Nataszy Urbańskiej?

Zaskakuję mojego męża co jakiś czas. Nowym kolorem włosów i nowymi wcieleniami. Myślę, że on to lubi, mimo że się przed tym broni. Mówi: poczekaj, daj mi chwilę, muszę się oswoić. Wiem, że potrzebuje tego czasu, ale widzę, że oczka mu się do mnie świecą i chyba to na tym polega - zdradziła artystka w rozmowie z Plejadą.

Czy w tej nieprzewidywalności tkwi sekret jej związku z Januszem Józefowiczem?

Lubi jak go zaskakuję i może dzięki temu ten nasz związek tak się mocno trzyma - odpowiedziała wokalistka.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (40)
Zobacz także