Nieliczni wiedzą, kim jest jego żona. Ukrywa ją od lat

Nieliczni wiedzą, kim jest jego żona. Ukrywa ją od lat

Łukasz Simlat o relacji z żoną
Łukasz Simlat o relacji z żoną
Źródło zdjęć: © AKPA
16.02.2024 10:52, aktualizacja: 16.02.2024 12:01

Łukasz Simlat jest rozchwytywanym aktorem. Mimo sławy artysta unika rozmów na temat żony. Niedawno postanowił zrobić wyjątek i uchylił rąbka tajemnicy. W jednym z ostatnich wywiadów powiedział o relacji z ukochaną, której tożsamości publicznie nie zdradza.

Łukasz Simlat przyszedł na świat 11 grudnia 1977 roku w Sosnowcu. Aktor ma na swoim koncie udział w licznych polskich produkcjach, takich jak "Boże Ciało", "(Nie)znajomi", "Niania", "Głęboka woda" czy "Konwój". Ostatnio o artyście znów jest głośno za sprawą filmu "Kos", w którym wcielił się w postać szlachcica Wąsowskiego.

Chociaż Simlat zdobył sporą popularność, to należy do grona aktorów, którzy bardzo dbają o zachowanie swojej prywatności. Prawie nigdy nie mówi na temat swojej żony, ostatnio jednak postanowił opowiedzieć, jak wygląda ich relacja.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Łukasz Simlat o relacji z żoną

Mimo że artysta jest obecny w polskim show-biznesie od ponad 20 lat, to rzadko kiedy opowiada o swoim życiu prywatnym. W ostatnim wywiadzie opublikowanym na łamach "Vivy!" 48-latek postanowił zrobić wyjątek i zdradził, jak wygląda związek z żoną. Aktor wyznał, że to właśnie z nią dzieli się swoimi pomysłami na budowanie aktorskich kreacji.

"Zdarza mi się dzielić z nią (z żoną - przy. red) moimi pomysłami, bo to ona jest moim pierwszym katalizatorem. Ale nie odgrywam scen w domu i bardzo nie lubię tego robić" - zdradził Simlat w rozmowie z "Vivą!".

"Staram się jednak nie wchodzić w postaci jakoś radykalnie, żeby nie przerażać ludzi, którzy mi towarzyszą w życiu. Radykalność może pojawić się przed kamerą, ale w domu, w trakcie pracy nad rolą nie" - dodał.

Aktor bardzo strzeże swojej prywatności

W rozmowach z mediami Łukasz Simlat głównie skupia się na aspektach zawodowych. Omija tematy dotyczące innych sfer życia, a informacje o jego żonie czy partnerce są trudno dostępne. 

Na swoich profilach w mediach społecznościowych często dzieli się momentami z pracy, takimi jak zdjęcia z planów filmowych czy prób. "Czy to jest potrzebne do wykonywania mojego zawodu? Nie, wręcz przeciwnie" - powiedział, będąc gościem w programie Kuby Wojewódzkiego.

Zapraszamy na grupę FB – #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta