Oskarżyła go o gwałt i tortury. Takiego finału nikt się nie spodziewał

Oskarżyła go o gwałt i tortury. Takiego finału nikt się nie spodziewał

Esmé Bianco pozwała Marilyna Mansona niemal 2 lata temu
Esmé Bianco pozwała Marilyna Mansona niemal 2 lata temu
Źródło zdjęć: © Getty Images
25.01.2023 13:45, aktualizacja: 25.01.2023 14:14

Znana z serialu "Gra o tron" Esmé Bianco niemal dwa lata temu ujawniła, jakie piekło miał jej zgotować muzyk znany jako Marilyn Manson, czyli Brian Warner. Zanim rozpoczął się proces sądowy, doszło jednak do zaskakującego zwrotu akcji.

Na początku 2021 roku angielska aktorka Esmé Bianco oskarżyła Marilyna Mansona, z którym przez jakiś czas była związana, m.in. o przemoc seksualną. Ze złożonych w sądzie dokumentów wynikało, że muzyk miał zgwałcić gwiazdę "Gry o tron" 10 lat wcześniej. Adwokaci Briana Warnera, bo tak naprawdę nazywa się kontrowersyjny artysta, przekonywali, że sprawa uległa przedawnieniu.

Ujawniono przerażające szczegóły

"Oszukał, obiecując role w filmach i teledyskach, by podstępem namówić panią Bianco do podróży do Los Angeles. Następnie groził użyciem siły i dopuścił się brutalnych czynności seksualnych, na które nie wyraziła zgody. (...) Pan Warner zgwałcił panią Bianco w okolicach maja 2011 roku" - przekonywali adwokaci aktorki.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Sąd nie zgodził się na umorzenie sprawy ze względu na przedawnienie. Bianco pozwała Mansona. Ujawniono, że muzyk miał "używać narkotyków, siły i gróźb, by wymusić akty seksualne" na byłej już partnerce. Aktorka miała być głodzona i pozbawiono ją możliwości snu, aby "nie była zdolna do odmowy" - wynika z zeznań. Ostatecznie jednak nie postawiono mu zarzutów, choć podobne oskarżenia wysuwały także inne kobiety.

Procesu nie będzie

Relacjonujący sprawę serwis "Deadline Hollywood" po niemal dwóch latach od wybuchu skandalu poinformował, że już na pewno do tego nie dojdzie. Sprawa zakończyła się poza sądem.

"Pani Bianco zgodziła się wycofać swoje roszczenia wobec pana Briana Warnera" - poinformował prawnik muzyka.

"Moja klientka chce iść dalej, kontynuując swoją karierę i życie" - potwierdził doniesienia adwokat Bianco. Szczegóły ugody są owiane tajemnicą i nic nie wskazuje na to, by kiedykolwiek miały ujrzeć światło dzienne.

Esmé Bianco zagrała m.in. drugoplanową rolę Ros w serialu "Gra o tron" oraz wcieliła się w postać Jane Chatwin w "Magikach". Marilyn Manson jest muzykiem, który słynie z mrocznego wizerunku. Prywatnie pozostaje honorowym kapłanem Kościoła Szatana, choć nie pełni żadnych funkcji w tej wspólnocie.

Zapraszamy na grupę na Facebooku - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Źródło artykułu:WP Kobieta