Trwa ładowanie...

Ostatnia cyfra roku urodzenia zdradza tajemnice. Sprawdź, co mówi o tobie ta liczba

Nie liczy się tylko dzień i miesiąc urodzenia. Według zasad numerologii, ostatnia cyfra roku, w którym się urodziliśmy, zdradza wiele na temat naszego charakteru i predyspozycji. Jesteś materialistą czy marzycielem? Dowiedz się o sobie czegoś więcej.

Myślisz, że wiesz o sobie wszystko? Sprawdź, co mówi o tobie liczbaMyślisz, że wiesz o sobie wszystko? Sprawdź, co mówi o tobie liczbaŹródło: Adobe Stock
d4l4rdi
d4l4rdi

Wróżba jest bardzo prosta. Nie trzeba nic liczyć ani kombinować, wystarczy spojrzeć na ostatnią cyfrę roku urodzenia. To właśnie ona mówi wiele o cechach osobowości i podejściu do życia danego człowieka. Jak to zwykle bywa, można wierzyć lub nie wierzyć. Do podobnych wróżb warto podchodzić z dystansem, ale kto wie – może numerologia zdradzi coś ciekawego na nasz temat?

Zero – pełnia możliwości

W klasycznej numerologii zero nie występuje, ponieważ nie jest uznawane za liczbę. Wbrew pozorom to dobra informacja – osoby, które urodziły się z rokiem zakończonym cyfrą zero są niczym czysta kartka. Mogą same decydować o swoim losie, kształtując go wedle swoich pragnień. Zero daje pełnię możliwości do wykorzystania, bo nic nie jest im narzucone z góry. Nic dziwnego, że osoby urodzone w takim roku najwyżej cenią sobie wolność i niezależność. Decyzje zawsze podejmują samodzielnie.

Jeden – siła i zdecydowanie

Osoby obdarzone przy narodzinach cyfrą jeden mogą sobie pogratulować. Mają niezwykłe zdolności przywódcze, które sprawiają, że w naturalny sposób zajmują pozycję lidera. Nie mają problemu z podejmowaniem trudnych decyzji i wdrażaniem niebanalnych rozwiązań. W życiu nie boją się wyzwań, wręcz przeciwnie – mają skłonność, aby brać na siebie zbyt wiele. Jedynka niesie w sobie ambicję, autorytet i niezwykłą aktywność. Pozwala łatwo osiągnąć sukces, ale też może prowadzić do pychy i zarozumiałości.

d4l4rdi

Dwa – doskonałe relacje

Parzysta liczba w dacie urodzenia zapowiada znakomite zdolności komunikacji i porozumienia. Osoba z numerologiczną dwójką w dacie urodzenia potrafi bardzo szybko nawiązać kontakt z każdym. Jest bardzo wrażliwa i empatyczna, wiele potrafi zrozumieć i zaakceptować. Związki międzyludzkie są dla niej bardzo ważne, a z kolei kiepsko radzi sobie z samotnością. Musi ufać swojej intuicji, która jest wyjątkowo wyostrzona, więc pozwoli jej zawsze dostrzec ewentualne zagrożenie.

Trzy – lew salonowy

Trudno znaleźć kogoś bardziej towarzyskiego niż osoba, której ostatnia cyfra w roku urodzenia to numerologiczna trójka. Jest wesoła, otwarta i gadatliwa, niezwykle inteligentna i błyskotliwa. Łatwo odnajduje się w grupie, której szybko zaczyna przewodzić. Ludzie urodzeni w takim roku mają też wysoko rozwinięte zdolności twórcze. Kreatywni i utalentowani często wiążą swoją przyszłość z zawodami artystycznymi. Poszukują w życiu czegoś więcej, nie tylko czystej materii.

Cztery – rozsądek i ciężka praca

Numerologiczna czwórka jest najbardziej ze wszystkich cyfr związana z materią, porządkiem i zdrowym rozsądkiem. Osoby, które mają ją w dacie urodzenia, twardo stąpają po ziemi. Skupiają się na swoich celach i dążą do nich przez całe życie ciężką pracą. Nie wierzą w szczęście, uśmiechy losy ani dziwne przypadki. Mają w sobie dużo wewnętrznej dyscypliny. Charakteryzują się wysoką pracowitością i pragmatyzmem, na co dzień mogą wydawać się nieco oschłe i zbyt surowe.

d4l4rdi

Pięć – poszukiwacze przygód

Piątka jako ostatnia cyfra w dacie urodzenia daje dużo wolności i niezależności. To cyfra poszukiwaczy przygód, którzy mają poważne problemy z przywiązaniem się do jednego miejsca. Wolą całe życie poszukiwać i doświadczać, próbować wciąż nowych rzeczy. Jako niespokojne dusze najbardziej boją się, że coś je ominie. Piątka obdarza bystrym umysłem, ciekawością świata i bogatą wyobraźnią, jednak jednocześnie odbiera spokój. Takie osoby są bardzo zmienne i wciąż głodne wrażeń.

Sześć – opieka i bezpieczeństwo

Z numerologiczną szóstką wiąże się wiele pięknych i dobrych cech charakteru. To osoby z natury obdarzone wrażliwym kompasem moralnym, który sprawia, że zawsze postępują w życiu uczciwe. Nie potrafią kłamać ani oszukiwać. Osoby z taką datą urodzenia wykazują większą skłonność do poświęcania się w imię idei. Wrodzone dobro sprawia, że są doskonałymi opiekunami. Troszczą się o swoich bliskich, jednak czasami potrafią być nadopiekuńcze. Mają wiele zainteresowań i pasji.

Siedem – liczba mędrców

Osoba obdarzona mocą siódemki bywa nad wiek dojrzała, a z czasem dochodzi do wielkiej wiedzy i mądrości. Wyróżnia ją bystry i chłonny umysł, wnikliwość i powaga. Tacy ludzie są bardzo uduchowieni i czasem wydają się pochodzić nie z tego świata: poszukują w życiu sensu i absolutnej prawdy. Najczęściej zostają naukowcami, nauczycielami, ale równie często mistrzami duchowymi. Muszą bardzo się pilnować z uwagi na wysoką skłonność do pesymizmu.

d4l4rdi

Osiem – rekin biznesu

Parzyste liczby zwykle są nastawione do życia bardziej materialistycznie, a prawdziwym rekinami biznesu pośród nich są osoby, które na ostatnim miejscu w dacie urodzenia mają cyfrę osiem. Mają niezwykły zmysł do interesów, który sprawia, że wszystko, czego się dotkną, zamieniają w złoto. Ósemki cieszą się dużym powodzeniem materialnym, które zapewnia im bezpieczne i godne życie. Powinny jednak panować nad chciwością, bo łatwo dają się zdominować przyziemnym pragnieniom.

Dziewięć – wrażliwość i wyobraźnia

W numerologii dziewiątka wiąże się z bardzo pozytywnymi wartościami, takimi jak kreatywność, wyobraźnia i siła charakteru. Osoby, które mają w roku urodzenia tę cyfrę, cieszą się dużą wolnością i beztroską. To wolnomyśliciele, którzy często bujają w obłokach. Z natury są bardzo wrażliwi, uczuciowi i hojni. Nie znoszą ludzkiej krzywdy i marzą o tym, aby naprawić świat. Potrafią być przy tym bardzo uparci, impulsywni, a czasami agresywni – ale tylko, jeśli czują się bezsilni wobec zła.

Zapraszamy na grupę FB – #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d4l4rdi
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4l4rdi