GwiazdyOstatnie słowa, które powiedział do niej Żora Korolyov. Partnerka zdradziła je w emocjonalnym wpisie

Ostatnie słowa, które powiedział do niej Żora Korolyov. Partnerka zdradziła je w emocjonalnym wpisie

Ostatnie słowa Żory Korolyova do partnerki
Ostatnie słowa Żory Korolyova do partnerki
Źródło zdjęć: © Instagram.com

09.02.2022 20:19, aktual.: 09.02.2022 21:35

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Tancerz Żora Korolyov zmarł w zeszłym roku przed świętami Bożego Narodzenia. Teraz jego partnerka Ewelina Bator zdradziła, jakie ostatnie słowa usłyszała z ust ukochanego. Stały się dla niej bardzo symboliczne.

Żora Korolyov znany był w Polsce jako tancerz, który trenował sławy i występował z nimi w programie "Taniec z Gwiazdami". 21 grudnia zeszłego roku media obiegła wiadomość, że 34-latek zmarł, osieracając 10-letnią córkę, którą miał ze związku z byłą żoną Anną Kuznetsovą. O tej ogromnej tragedii poinformowała w mediach społecznościowych jego partnerka Ewelina Bator. 

Partnerka Żory Korolyova opisała, jak radzi sobie z żałobą

Teraz, będąca w żałobie partnerka Żory Korolyova, podzieliła się na Instagramie obszernym i chwytającym za serce postem, w którym opisała uczucia towarzyszące jej na co dzień po półtora miesiąca od śmierci ukochanego. 

"Od 45 dni myślę, rozmawiam, zadaję pytania, pogłębiam wiarę i staram się nie złościć, nie nienawidzić – staram się wszystkie te emocje obrócić w akceptację, wdzięczność, w modlitwę. Dalsi znajomi mnie widzą i trochę uciekają wzrokiem. Boją się, że powiedzą coś, czego nie powinni albo, że może ja nie jestem gotowa, żeby się z nimi zobaczyć" – napisała Ewelina Bator. 

"Będąc po drugiej stronie, po stronie, po której niestety każdy z nas był lub będzie, myślę, że zachowanie normalności w sytuacji wyjątkowo "nienormalnej" jest chyba rozwiązaniem. Powrót do pracy... Pierwszy samotny spacer z psem, pierwsze wejście do domu – chcesz przecież coś opowiedzieć – o tym, co właśnie się stało i czujesz, że nie masz komu" – dodała pogrążona w żalu młoda kobieta. 

Ostatnie słowa Żory Korolyova do partnerki

Ewelina Bator w tym poruszającym wpisie zdradziła, jakie były ostatnie słowa, które usłyszała od Żory Korolyova. Ta fraza, rzucona pewnie wtedy bez większego namysłu, stała się dla kobiety bardzo symboliczna.  

"Szybko dotarło do mnie, że to wszystko tak boli, bo tak mocno skupiłam się na tym, ile ja straciłam. Odwracam to, myślę, ile ty zyskałeś, będąc w tym idealnym świecie. Bo wiem, że nasze ostatnie słowa "do zobaczenia" zostały wypowiedziane na głos i że tak właśnie będzie" – napisała Bator. 

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także