Blisko ludziOto co robi córka Foremniak. Ola nie narzeka na brak pracy

Oto co robi córka Foremniak. Ola nie narzeka na brak pracy

Małgorzata Foremniak z córką
Małgorzata Foremniak z córką
Źródło zdjęć: © AKPA

20.04.2021 12:31

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Wydawałoby się, że córka takiej gwiazdy, jak Małgorzata Foremniak, bez wątpienia pójdzie w ślady mamy i zajmie się aktorstwem. I choć z początku Ola Jędruszczak rzeczywiście miała takie plany to ostatecznie zdecydowała się jednak na całkowicie inną ścieżkę kariery. Córka Foremniak została bowiem psychologiem. Teraz, w pandemii, ma mnóstwo pracy.

Kiedy kilka lat temu Ola Jędruszczak pojawiła się u boku swojej mamy w serialu "Hotel 52", wszyscy byli przekonani, że podobnie jak Małgorzata Foremniak, zrobi karierę na dużym ekranie. Czas jednak pokazał, że dziewczyna postanowiła zająć się czymś całkowicie innym. Początkowo Jędruszczak myślała o projektowaniu torebek, a później całych kolekcji ubrań.

Pani psycholog

W końcu jednak córka Foremniak zdecydowała się na studia na kierunku psychologia na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. Teraz, gdy w dobie koronawirusa mnóstwo osób mierzy się z problemami związanymi ze zdrowiem psychicznym, Ola Jędruszczak ma ręce pełne roboty.

"W ostatnim czasie jej gabinet przeżywa prawdziwe oblężenie. Niełatwy czas trwającej już od ponad roku pandemii, izolacja i brak kontaktów międzyludzkich - wszystko to sprawia, że dużo pacjentów szuka pomocy w gabinetach psychologów" - czytamy w "Rewii".

Jak mówi córka Foremniak, szanuje swoją mamę, jednak podkreśla, że "nie są przyjaciółkami i nie chodzą razem na zakupy". Dawnej aktorka była przede wszystkim skupiona na karierze i nie poświęcała córce zbyt wiele czasu. To oraz śmierć ojca i ojczyma były dla Jędruszczak trudnymi doświadczeniami. Wszystko to wpłynęło jednak na charakter dziewczyny i jej podejście do pracy. Jak pisze "Rewia", pacjenci bardzo chwalą sobie sesje z Olą.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (19)
Zobacz także