Blisko ludzi"Panna młoda" olśniła suknią na nie swoim ślubie. Goście nie kryli oburzenia

"Panna młoda" olśniła suknią na nie swoim ślubie. Goście nie kryli oburzenia

Wpadki na ślubach zdarzają się często
Wpadki na ślubach zdarzają się często
Źródło zdjęć: © Getty Images | Heide Benser

02.11.2021 17:03

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Krewna pana młodego na tę ważną uroczystość postanowiła założyć własną suknię ślubną. Jej pomysł wprowadził podczas wydarzenia niezłe zamieszanie.

Chyba nie ma wesel, podczas których nie doszłoby do sprzeczki lub mniejszej czy większej wpadki. Jednak ten przypadek, opisany przez jednego z gości na jednym z zagranicznych forum to coś, co zupełnie nie mieści się w głowie. Podczas ważnej uroczystości pojawiły się bowiem... dwie panny młode, zupełnie dezorientując gości.

Tego chyba nikt nie przewidział. Dwie damy w sukniach ślubnych na weselu

Zszokowany mężczyzna wspomina wielki dzień - wszystko wydawało się być dopięte na ostatni guzik. Niestety przez nietypowe zachowanie jednej z zaproszonych kobiet, zdjęcia z wesela wylądowały na popularnej grupie, gdzie jej członkowie dzielą się zawstydzającymi ślubnymi sytuacjami. Choć sam gość uroczystości wspomina, że suknia była naprawdę piękna i sam pomysł założenia kreacji po raz drugi był całkiem udany, to jednak wybrana okazja - już średnio. Przyjaciel prawdziwej panny młodej przyznał, że państwo młodzi musieli zawrócić krewną do domu, aby zmieniła swój ubiór.

Wśród komentujących całe zajście pojawiły się głosy, że "udawana" panna młoda mogła przynajmniej zafarbować sukienkę na inny kolor. Chyba wszystkim znana jest tradycja mówiąca o tym, iż na uroczystości biel należy wyłącznie do przyszłej żony. Biała suknia ślubna ma sprawiać, że w tym ważnym dniu cała uwaga będzie skupiać się na pannie młodej. Zatem zakładanie kreacji w bieli przez inne kobiety jest od lat uważane za brak szacunku.

Czy dziś biała kreacja na wesele to dalej nietakt?

Jest to kwestia sporna; mimo wszystko pojawia się coraz więcej osób, które uważają, że ten stary przesąd w zasadzie nie ma podstaw i niczemu nie służy. Z tego względu podczas uroczystości możemy zobaczyć białe garnitury czy sukienki o różnych odcieniach bieli - i to nie tylko u państwa młodych. W tym przypadku wszystko zależy od podejścia. Wracając jednak to przywołanej sytuacji dwóch sukni ślubnych na jednej ceremonii - tu chyba nikt nie ma wątpliwości, iż jest do duża wpadka.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (28)
Zobacz także