Trwa ładowanie...

Partner sprawił byłej dziewczynie kosztowny prezent. "Jestem bardzo wdzięczny"

Shaun Nyland wyjawił na TikToku, że zdecydował się zaskoczyć byłą dziewczynę i sprawić jej niezwykły prezent. Mężczyzna twierdzi, iż w ten sposób chciał podziękować za to, jak kobieta wychowuje ich wspólne dziecko.

Shaun Nyland sprawił byłej dziewczynie wyjątkowy prezent Shaun Nyland sprawił byłej dziewczynie wyjątkowy prezent Źródło: TikTok
dyhxub1
dyhxub1

Shaun Nyland to rosnący w popularność TikToker. Motywem przewodnim jego twórczości są humorystyczne nagrania, które rozbawiają internautów do łez. Niedawno była dziewczyna Shauna, z którą celebryta ma trzyletniego syna, obchodziła 31. urodziny. Cat z pewnością nie spodziewała się takiego prezentu od byłego partnera.

Mężczyzna postanowił spłacić za eks kredyt hipoteczny

Shaun opowiada na popularnym TikToku o tym, jak bardzo docenia to, ile serca w wychowanie ich dziecka wkłada Cat. Podziwia byłą dziewczynę za siłę i niemalejący optymizm. Na nagraniu, które obejrzało już ponad sześć milionów widzów, można zobaczyć, jak Shaun wręcza zaskoczonej Cat pęk kluczy. Do kobiety początkowo nie dociera, co właśnie się stało. Kiedy dowiaduje się, co dostała z okazji urodzin, nie kryje ogromnego zaskoczenia.

- To twoje urodziny i chcę, aby były najlepsze w historii. Wiem, że nie jesteśmy już razem. Dalej jednak jestem z ciebie taki dumny, jesteś najlepszą mamą, więc postanowiłem coś zrobić. Zadzwoniłem do banku, spłaciłem całą hipotekę. Ten dom należy teraz do ciebie - mówi TikToker na nagraniu.

dyhxub1

Nie tylko Cat była w szoku. Pod klipem wideo pojawiło się mnóstwo komentarzy. Jedni upatrują się w Shaunie prawdziwego dżentelmena, drudzy twierdzą, że wszystko zostało zaplanowane pod publiczkę.

TikToker wyjaśnia, skąd wpadł mu do głowy ten pomysł

Materiał wywołał ogromny odzew, dlatego też Shaun postanowił nagrać wideo z wyjaśnieniem.

- Moja była dziewczyna dała mi najlepszy prezent, o jaki każdy człowiek może kiedykolwiek poprosić, sprowadzając na ten świat naszego syna Leo. Wiem, że to było trudne dla Cat, aby dzielić ten sam styl życia, którym żyliśmy. Jestem po prostu bardzo wdzięczny, że miałem szczęście, że mogłem coś dla niej zrobić. Nie tylko dla Cat, ale także dla mojego dziecka, aby miało dach nad głową do końca życia. Wydaje mi się, że jeśli mamy możliwość coś takiego zrobić, to dlaczego nie? - powiedział Nyland.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Kinga Sawczuk, królowa polskiego TikToka. Co zrobi, jeśli usuną aplikację?

dyhxub1
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dyhxub1