GwiazdyPaulina Sykut-Jeżyna czeka na rocznicę. Szykuje wyjątkową uroczystość

Paulina Sykut-Jeżyna czeka na rocznicę. Szykuje wyjątkową uroczystość

Paulina Sykut-Jeżyna ma powody do radości.
Paulina Sykut-Jeżyna ma powody do radości.
Źródło zdjęć: © AKPA
oprac. JKY

10.05.2021 13:41

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Już w sierpniu tego roku Paulina Sykut-Jeżyna wraz z mężem Piotrem będzie świętować 10. rocznicę ślubu. Ten wyjątkowy dzień zamierzają spędzić w rodzinnym mieście prezenterki, a także planują wzruszającą ceremonię. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, Sykut-Jeżyna razem z ukochanym mężem i córką wyruszą w bajeczną podróż.

Od wielu lat Paulina Sykut-Jeżyna jest związana ze stacją Polsat. Prowadzi chętnie oglądane przez widzów programy i praktycznie od samego początku prezenterka cieszy się niesłabnącą popularnością. Zyskała wielu wiernych fanów, którzy obserwują jej profil na Instagramie i nie tylko. Co takiego szykuje prezenterka na okrągłą rocznicę ślubu?

Wyjątkowa okazja do świętowania

Paulina Sykut-Jeżyna od ponad 23 lat jest w związku z Piotrem Jeżyną. Poznali się, gdy prezenterka miała zaledwie 17 lat, ale ich uczucie było na tyle dojrzałe i mocne, że przetrwało aż do dzisiaj. Zakochani wzięli ślub w sierpniu 2011 roku, więc niedługo będą obchodzić cynową rocznicę. Dopełnieniem ich miłości jest córka Róża, która pojawiła się pod koniec 2016 roku.

Imponujący staż Sykut-Jeżyny i jej męża uchodzi za jeden z najdłuższych w polskim show-biznesie. W ich życiu trudno doszukiwać się skandali czy nieporozumień więc tym bardziej cieszą się uznaniem wśród internautów. Rok 2021 jest dla nich szczególny –w styczniu prezenterka ukończyła 40 lat, z kolei jej mąż we wrześniu będzie świętował 50-tkę.

Ślub Pauliny i Piotra miał miejsce 20 sierpnia 2011 roku w kościele Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Puławach. Zdjęcia z tego wydarzenia pokazały się na okładkach wielu kolorowych magazynów. Sykut-Jeżyna wybrała nietypową suknię ślubną – miała krótki przód i długi tył, przez co kreacja podkreśliła zgrabne nogi gwiazdy.

Okazuje się, że prezenterka doskonale wie, w jaki sposób będzie wyglądać świętowanie okrągłej rocznicy ślubu. "Już podczas wesela wymarzyłam sobie, że za 10 lat odnowimy przysięgę małżeńską w tym samym kościele w Puławach" - powiedziała Sykut-Jeżyna na łamach "Party". Na tym jednak nie zakończy się celebrowanie rocznicy.

Pogodynka zamierza zaprosić najbliższą rodzinę na odnowienie przysięgi. Ma nadzieję również na to, że pandemia nieco odpuści, bo marzy o wyjeździe z mężem i córką w podróż na Malediwy. Na razie prezenterka nie planuje innej wersji wydarzeń.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (6)
Zobacz także