WP

Piątek 13? Dla celebrytów na pewno! Instagram padł

To koniec świata, jaki znamy. A z pewnością świata polskich celebrytów. Piątek trzynastego okazał się dla nich feralny. Tuż przed 21. po wejściu pod adres Instagram.com można było zamiast selfie celebrytek z minami kaczek zobaczyć komunikat o błędzie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Piątek 13? Dla celebrytów na pewno! Instagram padł
(123RF)
WP

Paparazzi w piątkowy wieczór ustawili się pod szpitalami, oczekując pierwszych karetek z hospitalizowanymi celebrytami.
Na awarię natychmiast zareagowały... inne media społecznościowe – zwłaszcza Twitter, na którego pobiegli wszyscy w poszukiwaniu odpowiedzi, czy awaria Instagrama to problem tylko ich, czy całego świata. Ku zrozpaczeniu miliardów Internautów, okazało się, że to drugie. Cóż, przynajmniej nikt nie będzie się czuł, że coś go w życiu ominęło.

Awaria Instagrama jest komentowana na Twitterze pod hasztagiem #instagramdown. Jeden z internautów pyta: "Czy wciąż można jeść jedzenie, skoro Instagram nie działa? #PrzerwaneSelfie".

WP

Amerykańscy użytkownicy obawiają się, że jak zwykle za zakłóceniami działania stoją rosyjskie tajne służby.

Instagram to serwis do udostępniania zdjęć, który ukochali celebryci całego świata. Powstał w 2010 roku, a już dwa lata później został przejęty przez Facebooka. Rok temu liczba użytkowników portalu sięgnęła 0,7 miliarda, z czego w Polsce było to niecałe 3 mln osób. Najwięcej obserwowanych mają Cristiano Ronaldo, Beyonce czy Kim Kardashian.
Serwis zaczął z powrotem działać po półgodzinnej przerwie.

WP

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

ZOBACZ TEŻ: BARBIE FEET nowy trend na Instagramie

WP
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP