Trwa ładowanie...

Pierce Brosnan obchodził urodziny. Żona złożyła mu piękne życzenia

Aktor Pierce Brosnan i Keely Shaye Brosnan są razem już od 27 lat, a w tym roku wypada ich okrągła, 20. rocznica ślubu. Małżeństwo uchodzi za wyjątkowo zgodne i naprawdę szczęśliwe. Wiele razy zakochani małżonkowie udowadniali, że mimo upływu lat ich uczucie wcale nie słabnie. Ostatnio, z okazji urodzin aktora, jego żona złożyła mu wspaniałe życzenia.

Share
Państwo Brosnan są od ponad 20 lat małżeństwem.
Państwo Brosnan są od ponad 20 lat małżeństwem.Źródło: Getty Images
dtt9fyb

Słynny odtwórca roli Jamesa Bonda w przeszłości przeżył prawdziwą tragedię. Jego pierwsza żona Cassandra Harris zmarła na raka jajnika w 1991 roku w wieku zaledwie 43 lat. Aktor nie mógł pogodzić się ze śmiercią żony – skupił się w tamtym czasie na wychowywaniu syna Seana oraz zajął się biologicznymi dziećmi zmarłej Harris.

Brosnan chroni swoją ukochaną

Po 3 latach od śmierci pierwszej żony poznał Keely Shaye podczas jednej z branżowych imprez. Choć miał wrażenie, że nie jest jeszcze gotowy na nowy związek, kobieta wyjątkowo go oczarowała i nie potrafił o niej zapomnieć. Dość szybko stali się parą i okazało się, że po prostu są dla siebie stworzeni. Po kilku latach wzięli ślub i do dzisiaj cieszą się obustronną miłością.

dtt9fyb

Jednak szczęście aktora i jego żony wydaje się niektórych nie interesować – mimo upływu lat zdarzają się wciąż nagminne i bardzo negatywne komentarze pod adresem Keely Shaye Brosnan. Niektóre osoby zarzucają kobiecie nadwagę i jawnie szydzą z jej wyglądu. Na szczęście żona aktora niewiele sobie z tego robi, ponieważ nie wstydzi się swojej wagi i nie próbuje walczyć z dodatkowymi kilogramami.

Pierce Brosnan wiele razy przypominał, że kocha swoją żonę dokładnie taką, jaka jest i nie chce, aby się zmieniała. "Tak błyskotliwego umysłu, poczucia humoru i dobrego serca, jakie ma Keely, nie znalazłem w żadnym wychudzonym ciele. Przy niej mogę być sobą" - dodał Brosnan w jednym z wywiadów.

dtt9fyb

16 maja aktor obchodził 68. urodziny. Tego wyjątkowego dnia mógł liczyć oczywiście na swoją ukochaną żonę, która złożyła mu życzenia na Instagramie i przy okazji wstawiła jego zdjęcie. "Wszystkiego najlepszego kochanie. Niech wszystkie Twoje marzenia się spełnią. Niech cała Twoja dobroć wróci do Ciebie. Dziękuję, że dzielisz swoje życie ze mną" - czytamy w poście.

Jak można się domyślić, życzenia złożone przez Keely spotkały się z aprobatą internautów i szybko pojawiły się pod wpisem powinszowania dla aktora: "Wszystkiego najlepszego, najdroższy Pierce", "Wszystkiego najlepszego dla prawdziwego dżentelmena i artysty", "Piękne słowa! Wszystkiego najwspanialszego", "Błogosławieństwa dla Pierce’a".

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Cała prawda o hipnozie. Tak wygląda wprowadzenie w stan transu

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
dtt9fyb

Podziel się opinią

Share
dtt9fyb
dtt9fyb