Była gwiazdą TVP za PiS‑u. Oto co robi dzisiaj

Marta Kielczyk
Marta Kielczyk
Źródło zdjęć: © East News | Jan Bogacz

24.05.2024 09:25, aktual.: 24.05.2024 10:50

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Marta Kielczyk przez 24 lata pracowała w Telewizji Polskiej. Wreszcie została jedną z twarzy "Wiadomości", ale po zmianie władzy musiała odejść. Prezenterka wciąż jest jednak aktywna w mediach społecznościowych. Nowe nagranie ucieszyło jej fanów.

Z TVP związana była przez niemal ćwierć dekady. Do telewizji publicznej trafiła w 1999 roku, wcześniej pracując m.in. w Radiu Kolor, wygrywając casting na prezenterkę "Panoramy". Później pojawiała się na antenie TVP Info, w takich programach jak "Dziennik Info" czy "Wstaje dzień".

"Wyszła z niej ta druga". Kielczyk udostępniła nagranie

Przez kilka miesięcy była gospodynią "Magazynu Expressu Reporterów", prowadziła audycje na antenie TVP Polonia, widzowie kojarzą ją również z "Pytania na śniadanie". Przełomowym momentem w jej karierze było zatrudnienie w "Wiadomościach", których twarzą Marta Kielczyk była od października 2022 roku.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

"Telewizja Polska zakończyła współpracę z Panią Martą Kielczyk na mocy porozumienia stron" - poinformowano w marcu 2024 roku. Wciąż nie wiadomo, czym zajmie się po odejściu. Póki co prezenterka poświęca się swoim pasjom, a jedną z nich jest śpiewanie.

"Są takie dni, że człowiek po prostu musi. Wtedy wychodzi z niego ta druga. Bliźniaczka. Są plusy przy dzieleniu wszystkiego na pół. Zwłaszcza w takie dni" - czytamy pod nagraniem, które Marta Kielczyk opublikowała na Instagramie.

"Nasza zdolna pani redaktor", "Wspaniałe", "Ale ślicznie, pani Marto" - komentują fani, którzy docenili talent wokalny byłej gwiazdy TVP.

Czy Marta Kielczyk wróci do mediów? "Twarz ma się jedną"

Dla wiernych widzów dawnej telewizji publicznej śpiewająca Kielczyk nie powinna być zaskoczeniem. Prezenterka już 3 lata temu wystąpiła na scenie programu "Jaka to melodia?", gdzie wykonała piosenkę "Bombonierka". Zaśpiewała również w bożonarodzeniowym klipie promującym TVP.

Niektórzy zastanawiają się, czy twarz nieistniejących już "Wiadomości" planuje rozpoczęcie kariery muzycznej na szerszą skalę. Po odejściu z Telewizji Publicznej pojawiały się głosy, że może być jej trudno wrócić do mediów.

- To dla mnie niezwykle przykre, ponieważ Marta to osoba o wielkim potencjale, który został zmarnowany w służbie propagandy jednej partii. A w tym zawodzie twarz ma się jedną - ocenił Jarosław Kulczycki, kolega po fachu, w rozmowie z Wirtualnymi Mediami.

© Materiały WP

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (85)
Zobacz także