GwiazdyPocieszona Monika Zamachowska. Prezenterka skupiła się na pracy

Pocieszona Monika Zamachowska. Prezenterka skupiła się na pracy

Monika Zamachowska nie wydaje się rozpaczać.
Monika Zamachowska nie wydaje się rozpaczać.
Źródło zdjęć: © AKPA
08.04.2021 15:39

Od kilku tygodni media żyją głośnym rozstaniem Moniki i Zbigniewa Zamachowskich. Na początku paparazzi przyłapało aktora, jak zabiera kilka rzeczy ze wspólnego mieszkania, a po jakimś czasie prezenterka pochwaliła się wnętrzem, które nieco "przemeblowała". Kiedy rychły rozwód stał się faktem, w sieci zaczęły pojawiać się kolejne doniesienia o kulisach rozstania pary.

Wydawało się, że trzecie małżeństwo Moniki Zamachowskiej jest idealne i dopasowane. Mówiło się nawet, że w końcu po nieudanych związkach dziennikarka i aktor nareszcie odnaleźli szczęście. Natomiast, kiedy wieść o nadchodzącym rozwodzie Zamachowskich okazała się prawdą, co bardziej wścibscy uważali, że jest to kara za to, że rozbili swoje wcześniejsze małżeństwa.

Zamachowska nie rozpacza

W tym roku miała przypadać 7. rocznica ślubu Zamachowskich. Jak pokazał czas, ich z pozoru szczęśliwy i zgrany związek nie przetrwał. Rozstali się, o czym za pomocą social mediów poinformowała Monika Zamachowska tuż przed Wielkanocą. Niedługo później udzieliła szczegółowego wywiadu, w którym opisała ostatnie wydarzenia. Przy okazji zdradziła, że jej mama od początku nie była przychylna trzeciemu zięciowi i obawiała się rozwodu.

Od czasu wyprowadzki męża, Zamachowska skupiła się wyłącznie na pracy. Regularnie wrzuca do sieci zdjęcia, na których pokazuje swoje codzienne życie. Zrelacjonowała, jak obecnie wygląda jej mieszkanie po "odzyskanej przestrzeni", a także udowodniła, że niczym się nie przejmuje. Oprócz tego dość często prezentuje się w różnych stylizacjach, czym wzbudza zachwyt internautów.

W ostatnim czasie Zamachowska ponownie pokazała, jak wybiera się do pracy. Zapozowała w windzie – miała na sobie kremową marynarkę i kolorystycznie dobrane spodnie oraz kontrastową czarną bluzkę. Postawiła także na wygodne, płaskie buty, a na twarzy miała oczywiście obowiązkową maseczkę, również dobraną kolorystycznie do całości.

"Praca w pandemii. Wiem, że był czas się przyzwyczaić, ale wciąż z rozrzewnieniem wspominam czasy, gdy w robocie poznawało się nowych, ciekawych ludzi. Można było spotkać się, pogadać, zadzierzgnąć znajomość nawet w windzie. Dzisiaj raczej samotnie, raczej z wzrokiem wbitym w podłogę, z maseczką na twarzy. No ale jest praca. A tę trzeba szanować nade wszystko" - napisała pod zdjęciem.

Jak widać, Zamachowska stara się nie przejmować niepowodzeniem w życiu osobistym. Obecnie skupia się na zawodowych projektach i to przynosi jej pełną satysfakcję.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (25)
Zobacz także