ModaPokaż swój styl na wybiegu podczas Wrocław Fashion Meeting!

Pokaż swój styl na wybiegu podczas Wrocław Fashion Meeting!

Pokaż swój styl na wybiegu podczas Wrocław Fashion Meeting!

15.04.2014 09:27, aktual.: 17.04.2014 10:15

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Do udziału w konkursie, który jest okazją do świetnej zabawy modą oraz wygrania atrakcyjnych nagród, zapraszają Organizatorzy Wrocław Fashion Meeting, Wirtualna Polska oraz Sponsorzy.

Rusza długo oczekiwana, czwarta edycja konkursu stylizacyjnego „Stylowy Wrocław i FASHION.WP.PL” organizowanego w ramach wydarzenia Wrocław Fashion Meeting vol. 4 - * www.fashionmeeting.pl*)
, które odbędzie się w dniach 7-8 czerwca na Stadionie Wrocław. Do udziału w konkursie, który jest okazją do świetnej zabawy modą oraz wygrania atrakcyjnych nagród, zapraszają Organizatorzy Wrocław Fashion Meeting, Wirtualna Polska oraz Sponsorzy.

Konkurs jest kierowany do wszystkich miłośników mody, którzy mają ochotę zaprezentować swój styl i interpretację aktualnych trendów w swoich autorskich stylizacjach, a następnie zaprezentować je na wybiegu.

Aby zgłosić się do konkursu, należy przesłać na adres konkurs@fashionmeeting.pl do dnia 30 kwietnia wykonane na własnej sylwetce zdjęcie swojej stylizacji inspirowanej hasłem „letni wieczór”.
Na podstawie fotografii konkursowe jury wybierze autorów 20 najlepszych stylizacji, którzy przejdą do ćwierćfinału i zaprezentują swoje stroje na wybiegu podczas drugiego dnia Wrocław Fashion Meeting (8 czerwca).

Zdjęcia 20 najlepszych stylizacji wyłonionych w internetowym etapie konkursu zostaną opublikowane na stronach portalu Wirtualna Polska i wezmą udział w głosowaniu Internautów, które potrwa od 5 do 18 maja. Zdobywca największej ilości głosów otrzyma nagrodę ufundowaną przez portal Wirtualna Polska.

W stylowej rywalizacji na wybiegu udział weźmie w sumie 30 uczestników – 20 wyłonionych na podstawie zdjęć oraz 10 wybranych bezpośrednio podczas targów mody Wrocław Fashion Meeting.

Po zaprezentowaniu ich strojów na wybiegu przed jury do kolejnego etapu konkursu przejdzie 10 półfinalistów, a w finale zmierzy się najlepsza trójka. Zwycięzca wyruszy na weekend eleganckim VOLVO z pełnym bakiem paliwa. Nagrodę ufundował sponsor Wrocław Fashion Meeting – autoryzowany dealer VOLVO INTER-CAR z Bielan Wrocławskich.

Na uczestników konkursu stylizacyjnego czekają również „nierutynowe” nagrody ufundowane przez Original Source – sponsora Wrocław Fashion Meeting.

Ponadto w puli nagród dla uczestników znajdują się między innymi: zaproszenia na zabiegi od Wyspy Piękna Gabinetu Kosmetyki Francuskiej z Wrocławia oraz upominki od Ana Collection, bilety do kina na niezwykły film o miłości do mody – „Yves Saint Laurent”, który jest pasjonującą historią jednego z największych projektantów mody. Fundatorem biletów jest Dolnośląskie Centrum Filmowe.

Wrocław Fashion Meeting to największe targi mody na Dolnym Śląsku, odwiedzane przez kilka tysięcy osób zainteresowanych modą, unikalnymi ofertami bezpośrednio od projektantów, udziałem w stylizacjach, strefie piękna i wizażu. To jedyna okazja, aby w stolicy Dolnego Śląska zobaczyć podczas pokazów mody i kupić ciekawe kolekcje damskie, męskie oraz dziecięce na co dzień niedostępne we Wrocławiu. Na uczestników wydarzenia czekać będzie około 100 projektantów z całej Polski i zagranicy oferujących odzież, obuwie, biżuterię, dodatki, akcesoria, handmade.

Na zakupy i atrakcje zapraszamy w dniach 7-8 czerwca w godz. 11:00-20:00 na Stadion Wrocław do eleganckiego Klubu Biznesowego. Pokaz ćwierćfinalistów, półfinalistów i finalistów konkursu „Stylowy Wrocław i FASHION.WP.PL” odbędzie się w niedzielę 8 czerwca. Regulamin konkursu znajduje się na stronie * www.fashionmeeting.pl*

Źródło artykułu:Informacja prasowa
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (1)