Pokazał zdjęcie żony. Świętują 8. rocznicę ślubu

Ada, Bodnar świętuje 8. rocznicę ślubu
Ada, Bodnar świętuje 8. rocznicę ślubu
Źródło zdjęć: © AKPA

04.06.2024 11:10, aktual.: 04.06.2024 11:23

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

"Dała mi miłość, poczucie stabilności, bezpieczeństwa" - tak o swojej żonie mówi Adam Bodnar, minister sprawiedliwości. Jego pierwsze małżeństwo rozpadło się m.in. przez ilość zawodowych obowiązków. "Wcześniej życie prywatne nie zawsze mi się układało" - wyznał polityk.

W grudniu Adam Bodnar, wcześniej Rzecznik Praw Obywatelskich, objął funkcję ministra sprawiedliwości w rządzie Donalda Tuska. Co wiemy o jego życiu prywatnym?

W przeszłości miewał trudne chwile, a jego pierwsze małżeństwo z Karoliną Bodnar się rozpadło. W 2016 roku ożenił się ponownie. Przyznaje, że zawsze może liczyć na wsparcie żony Magdaleny.

Jego pierwsze małżeństwo się rozpadło

Karolina Bodnar jest adwokatką. Jak przyznał niegdyś w rozmowie z "Vivą!", na drodze do trwałego małżeństwa stanęła intensywna praca, którą na co dzień wykonywał.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

"Na pewno dużo pracowałem. I ta praca, służba publiczna, zawsze była dla mnie bardzo ważna" - wspominał Adam Bodnar na łamach "Vivy!".

Polityk podkreślił jednak, że za rozpad małżeństwa zazwyczaj odpowiadają obydwie osoby.

"Moja była żona na pewno ucieszyłaby się, gdybym wziął całą winę na siebie. Ale mi się wydaje, że jak się związek rozpada, to zawsze jest wina obu stron".

Zakochał się w Magdalenie

Adam Bodnar ponownie wziął ślub. Jego wybranką została Magdalena. Minister sprawiedliwości chętnie pokazuje się na salonach z małżonką. Pobrali się w 2016 roku, a krótko po ślubie na świat przyszło wspólne dziecko pary. Przyznaje, że rozwód, którego doświadczył, sprawił, że przykłada teraz do relacji dużo więcej uwagi.

"Na pewno jestem teraz uważniejszy. Bo jak już mówiłem, wcześniej życie prywatne nie zawsze mi się układało" - wyznał. Polityk jest jej wdzięczny za to, że wspiera go w najtrudniejszych momentach.

"Gdy się poznaliśmy, Magda wiedziała, że jestem aktywny w życiu publicznym. Na szczęście przetrwała ze mną wszystkie trudne chwile. Dała mi miłość, poczucie stabilności, bezpieczeństwa i przestrzeń, żebym mógł normalnie funkcjonować. Ale ja wiem, że to nie jest przestrzeń bezwarunkowa" - mówił w wywiadzie dla "Vivy".

Adam Bodnar opowiedział również o początkach ich znajomości. "Pamiętam, że pierwszy raz umówiliśmy się na randkę 10 czerwca 2014 roku. Tego dnia miałem debatę na temat praw osób LGBT w warszawskiej kawiarni Miło. Siedziałem obok znanego tancerza Michała Piróga, było bardzo interesująco, ale wiedziałem, że muszę w pewnym momencie urwać się z tej debaty na spotkanie z przyszłą żoną. Od tej pory się nie rozstajemy" - wyznał.

W 2019 roku na łamach "Super Expresu" wyjawił, jakie jest ich wspólne hobby. "Niektórzy się z tego śmieją, ale powiem wprost. Oglądam wraz z żoną serial "Na Wspólnej".

47-letni Adam i Magdalena są małżeństwem już od ośmiu lat. Polityk z tej okazji wstawił wspólne zdjęcie z małżonką.

"8 lat razem, dziękuję za każdy z 2920 dni. My decydujemy tylko o tym jak wykorzystać czas, który nam dano" - napisał.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (21)
Zobacz także