FitnessPokazała brzuch po porodzie: "Wyglądam, jakbym dalej była w ciąży"

Pokazała brzuch po porodzie: "Wyglądam, jakbym dalej była w ciąży"

Pokazała brzuch po porodzie: "Wyglądam, jakbym dalej była w ciąży"
Źródło zdjęć: © Instagram.com
Katarzyna Gileta

10.03.2018 12:58

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Trzy miesiące po urodzeniu trzeciego dziecka Daphne Oz, specjalistka od zdrowego odżywiania pokazała, jak wygląda jej ciało. - Po porodzie nadal wyglądasz jakbyś była w ciąży – napisała na Instagramie.

Daphne Oz jest autorką książek kulinarnych, prezenterką telewizyjną i specjalistką od zdrowego odżywiania. Ma 32 lata i troje dzieci. Na Instagramie obserwuje ją prawie 300 tysięcy internautów. Daphne na bieżąco relacjonowała przebieg ciąży. Na początku grudnia urodziła córkę. Siedem tygodni po porodzie pokazała selfie w lustrze.

- Po urodzeniu dziecka masz wrażenie, że nadal wyglądasz jak w ciąży – stwierdziła. - Wiem, jak trudno jest czuć się dobrze we własnej skórze - niezależnie od tego, czy próbujemy schudnąć, czy przybrać na wadze, czy mamy dzieci, czy też nie. Nie jestem doskonała, nie udało mi się zrealizować moich celów, wciąż dostrzegam wszystkie moje wady. Ale najważniejsze, to iść do przodu. Jedno pozytywne uczucie rodzi kolejne.
Daphne motywuje inne matki. - To długotrwały i trudny proces, aby powrócić do swojej dawnej kondycji ciała i skóry, ale teraz jesteś wersją 2.0 samej siebie. Poświęcić ten czas na to, by być dobrą dla siebie - stwierdza.

Prezenterka właśnie pochwaliła się kolejnym ujęciem. - Pracuję nad kolejną książką kucharską – napisała. - Jestem trzy miesiące po porodzie i czuję, że mogę już wrócić do diety slow-carb, opartej na “powolnych” węglowodanach. To niesamowite, że kilka prostych, ale prostych zasad może tak szybko zmienić złe nawyki żywieniowe – dodała. Zachęciła także swoich obserwatorów, by przyłączyli się do niej.
Daphne przekonuje, ze nie chodzi o to, by wrócić do figury sprzed ciąży. Kluczem jest wypracowanie takiego ciała, a jakim będziemy czuć się dobrze. "Uwielbiam oglądać prawdziwe zdjęcia prawdziwych kobiet”, "Dziękuję za to, że podzieliłaś się zdjęciem swojego prawdziwego odbicia, bez photoshopa! To zachęca wszystkie kobiety i dziewczęta, by pokochały się takie, jakie są” - piszą fanki.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (21)
Zobacz także