Trwa ładowanie...
d3lwqci

Polacy oburzeni milczeniem Agaty Dudy. Zasypują ją komentarzami

Wiele znanych osób w kraju zabrało głos ws. wyroku Trybunału Konstytucyjnego. Polacy oczekują, aby zrobiła to również Pierwsza Dama i od trzech dni nieustannie próbują wywołać ją do tablicy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Agata Duda
Agata Duda (East News)
d3lwqci

Trybunał Konstytucyjny orzekł, że usuwanie ciąży ze względu na wady płodu jest niezgodne z konstytucją. Te słowa sprawiły, że od czwartku trwają masowe protesty w całym kraju. Polki i Polacy wyszli na ulice, aby pokazać swoje oburzenie i sprzeciw wobec odbierania kobietom podstawowych praw.

Polacy oczekują komentarza od Pierwszej Damy

Głos zabrało również wiele znanych i cenionych artystów - Beata Kozidrak, Agnieszka Woźniak-Starak, Joanna Przetakiewicz, Joanna Koroniewska, Barbara Kurdej-Szatan i wiele, wiele innych. Polacy doceniają, gdy osoby publiczne nie są obojętne na ważne wydarzenia społeczno-polityczne, ponieważ ich głos często ma większe znaczenie niż przeciętnego Kowalskiego.

d3lwqci

Polacy chcieliby również, aby wyrok Trybunału Konstytucyjnego skomentowała teoretycznie najważniejsza kobieta w kraju, czyli pierwsza dama. Agata Duda przyzwyczaiła już wszystkich do tego, że sukcesywnie unika wyrażania własnego zdania na kontrowersyjne tematy, jednak tym razem Polacy nie chcą odpuścić i próbują wywrzeć na niej presję. Tym bardziej że np. Jolanta Kwaśniewska skomentowała wyrok TK zaraz następnego dnia i nie przebierała w słowach.

Żona Andrzeja Dudy ma wyłączoną możliwość dodawania komentarzy na swoich oficjalnych profilach w mediach społecznościowych, ale setki internautów próbują wywołać ją do tablicy na jej nieoficjalnych profilach, z nadzieją, że ona albo ktoś ze sztabu jej współpracowników, zobaczy apel. Ponad 2 tysiące komentarzy znalazło się pod postem na profilu fanów Agaty Dudy na Facebooku.

"Wstyd i hańba, milcząca kukła. Kobieta bez serca i bez charakteru", "Wstyd za Pani milczenie i przyzwolenie na to co się dzieje", "Z roku na rok moja sympatia do Was maleje, a teraz czekam, aż zniknięcie ze sceny politycznej", "Mnie byłoby wstyd! Jest pani kobietą, ma pani córkę, być może niebawem wnuczkę" - czytamy w komentarzach.

  Archiwum prywatne
(Archiwum prywatne)

Kilka minut po publikacji tego artykułu, post został usunięty, a administrator profilu napisał: "Strona jest prowadzona przez fanów. Nie jest oficjalną stroną Pierwszej Damy".

d3lwqci

Remont w Prezencie- Spectra Ligtning

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3lwqci

Podziel się opinią

Share
d3lwqci
d3lwqci