Wyjechała bez Kurzajewskiego. Wiadomo, z kim jest

Wyjechała bez Kurzajewskiego. Wiadomo, z kim jest

Katarzyna Cichopek
Katarzyna Cichopek
Źródło zdjęć: © AKPA
26.01.2024 20:56, aktualizacja: 26.01.2024 21:44

Tuż po ogłoszeniu pożegnania z programem "Pytanie na śniadanie", Katarzyna Cichopek wybrała się w podróż do Omanu, gdzie zabrała ze sobą rodzinę i przyjaciółkę, Annę Lewandowską-Kitulek. Niestety, jej partner Maciej Kurzajewski nie mógł wybrać się z nimi ze względu na obowiązki zawodowe.

Aktorka, bizneswoman, a do niedawna - prowadząca "Pytania na śniadanie", z którym pożegnała się zaledwie kilka dni temu. Katarzyna Cichopek, którą na samym Instagramie obserwuje prawie 600 tys, osób, uciekła od medialnego szumu do słonecznego Omanu, gdzie spędza tegoroczne ferie z dziećmi. Oprócz rodziny, towarzyszy jej przyjaciółka, Anna Lewandowska-Kitulek, którą poznała właśnie na planie programu śniadaniowego.

Katarzyna Cichopek na wakacjach z Anną Lewandowską

Katarzyna Cichopek już od kilku dni dzieli się w mediach społecznościowych zdjęciami z Omanu. Jak wiadomo, wybrała się tam razem z rodziną i przyjaciółmi, w tym m.in. Anną Lewandowską-Kitulek, której nie zabrakło w jej instagramowych relacjach. To z nich możemy wywnioskować, że mimo pożegnania z programem "Pytania na śniadanie", przyjaźń obu pań wciąż ma się dobrze, a Katarzyna Cichopek nie zamierza się smucić.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

"Tu i teraz. Jest mi dobrze. Jestem z dziećmi, rodziną i przyjaciółmi nad Oceanem Indyjskim. Cieszę się chwilą" - napisała pod jednym postów na Instagramie.

W podróży tym razem nie towarzyszy jej niestety życiowy partner, Maciej Kurzajewski. Z profilu na Instagramie dziennikarza wynika, że zatrzymały go obowiązki zawodowe.

Katarzyna Cichopek wyjechała do Omanu
Katarzyna Cichopek wyjechała do Omanu© Instagram

Cichopek i Kurzajewski pożegnali się z "Pytaniem na śniadanie"

We wtorek 23 stycznia Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski opublikowali obszerny post w mediach społecznościowych, w którym pożegnali się z "Pytaniem na śniadanie". We wpisie wspólnie podziękowali wydawcom, ekipie, gościom oraz widzom programu.

"Najważniejsze podziękowania kierujemy do naszych widzów. Dziękujemy wam za codzienną obecność przed telewizorami. To dzięki wam program 'Pytanie na śniadanie' ma sens i jest najchętniej oglądanym programem śniadaniowym w Polsce" - napisali.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Źródło artykułu:WP Kobieta