FitnessPopularna weganka Rawvana przyłapana na jedzeniu mięsa

Popularna weganka Rawvana przyłapana na jedzeniu mięsa

Popularna weganka Rawvana przyłapana na jedzeniu mięsa
Źródło zdjęć: © Instagram.com
20.03.2019 12:31, aktualizacja: 20.03.2019 12:59

Rawvana, czyli Yovana Mendoza, wielokrotnie przekonywała swoich fanów, że weganizm to nie tylko sposób na zdrowy tryb życia, ale także lekarstwo na wiele chorób. Niestety, ostatnio influencerka rozczarowała swoich fanów. W sieci pojawił się filmik, na którym je mięso.

Yovana Mendoza to popularna youtuberka i Instagramerka. Jej kanały social media śledzi obecnie kilka milionów użytkowników. Rawvanę, bo tak brzmi jej pseudonim, szczególnie chętnie obserwują weganie i wegetarianie. Nieprzypadkowo, Mendoza była bowiem witarianką, a później zadeklarowaną weganką. Niestety ostatnio influencerka rozczarowała swoich fanów.

Rawvana wielokrotnie twierdziła, że wyłączenie mięsa z diety zmieniło jej życie. Influencerka reklamowała weganizm jako lekarstwo m.in. na alkoholizm czy bezsenność.

Ostatnio jednak podczas wakacji w Meksyku Mendoza przyłapana została na jedzeniu ryby. Na nagraniu widać, jak próbuje zasłonić talerz rękami.

Po wszystkim 28-latka nagrała film, w którym wyjaśniła całą sytuację. Wszystko zaczęło się od 25-dniowej głódówki, z powodu której youtuberka nabawiła się anemii. Jej lekarz prowadzący zasugerował wówczas wprowadzenie do diety ryb, które miały pomóc jej w trawieniu.

Zdaje się, że wytłumaczenie nie przekonało fanów Mendozy. Pod jej filmikami wciąż pojawia się bowiem wiele krytycznych komentarzy.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta