Trwa ładowanie...

Power Show pierwszy raz w Tychach już 1 października

Moc energii, duża dawka humoru, motywacja do działania, do zmiany… Praktyczne wskazówki, wizualizacje sukcesu. To w kilku słowach opisuje Power Show „Możesz więcej niż myślisz, że możesz”. Jest to niezwykłe wydarzenie dedykowane kobietom. W rolach głównych występują Olga Kozierowska i Gabi Drzewiecka.

Power Show pierwszy raz w Tychach już 1 październikaŹródło: materiały prasowe
d2z60vd
d2z60vd

Moc energii, duża dawka humoru, motywacja do działania, do zmiany… Praktyczne wskazówki, wizualizacje sukcesu. To w kilku słowach opisuje Power Show „Możesz więcej niż myślisz, że możesz”. Jest to niezwykłe wydarzenie dedykowane kobietom. W rolach głównych występują Olga Kozierowska i Gabi Drzewiecka.

Tysiące zainspirowanych kobiet, które zmieniły swoje życie na lepsze! Dołącz do nich i sięgnij po swoje marzenia. Przyjdź na Power Show, a dowiesz się, jak okiełznać swoje lęki, te przed samotnością, zmianą, porażką i oceną. Posłuchasz o sprawdzonych sposobach na to, by zyskać w życiu więcej szczęścia i mierzyć wyżej, ponad swój potencjał. Wyjdziesz z nową energią.

Kim jest Olga Kozierowska?To Ekspert od życiowych zmian. Sama ma ich za sobą wiele. Zmieniła swoje życie o 180 stopni kilkukrotnie. Z muzyka stała się ekonomistką. Potem zrobiła karierę w korporacji, a następnie porzuciła bezpieczny ląd, by zrealizować́ swoje marzenia. Potem, sięgając dna, odważyła się zmienić swoje życie osobiste. Nie było łatwo, ale udało się̨. Dziś jest szczęśliwa, ma troje dzieci, spotkała miłość. W życiu zawodowym realizuje swoje pasje, prowadząc organizację Sukces Pisany Szminką. W jej rady, sposoby na zmianę, budowanie poczucia własnej wartości i sięganie po złoto uwierzyło tysiące Polek, które realizują̨ programy tworzone przez Sukces Pisany Szminką. Uwierzyły, bo otrzymują samą prawdę, bez lukru i teoretycznych wywodów.

d2z60vd

- Kiedyś ludzie myśleli, że ziemia jest płaska. Próbę jej opłynięcia oceniali jako niemożliwą. Ocena ta budowała przekonanie, że jak się nie da, to po co próbować. Później, jak zresztą wszyscy wiemy, udowodniono, że ziemia jest okrągła. Ten, kto marzył o morskich wyprawach, ale kierował się błędnym przekonaniem, stracił. Ominęła go szansa dokonania wielkich odkryć. A Jakby się zachował, gdyby nie wiedział, że się nie da? Czy wtedy by spróbował? Myślę, że tak…- mówi Olga Kozierowska, zachęcając do udziału w spotkaniu.- No, ale jak tu nie wiedzieć, że się nie da? To raczej domena dzieci, których ciekawość świata bierze górę nad ostrzeżeniami rodziców. Ci ostatni są jednak tak wytrwali w tym, by dzieci przestrzegać, ostrzegać, porównywać do innych, myśląc, że to najskuteczniejsza motywacja, mówić im, w czym będą dobrzy i do czego mają talent, że po jakimś czasie przesiąkają ich przekonaniami i zaczynają je traktować jako własne. W efekcie, już jako dorośli, nie podejmują wyzwań, rezygnują, zanim spróbują, bo z
góry zakładają, że to nie dla nich, że się nie uda, że to, że tamto.

W życiu wierzyłam w różne ograniczenia, których nie śmiałam nawet kwestionować. Te przekonania nie pozwalały mi realizować ambitnych celów, bo szeptały: „ nie dasz rady”, „to nie dla ciebie”, „nieznane jest niebezpieczne”, „nie masz talentu”. Na szczęście przyszedł taki dzień, kiedy to zainspirowałam się słowami Einsteina cytuję: „świat składa się z twoich myśli i przekonań. Jeśli chcesz w nim coś zmienić? Wpłyń na swoje myśli i zweryfikuj przekonania”.
Pytanie, jakie sobie wtedy zadałam, brzmiało: czy jakiekolwiek fakty przemawiają za tym, że dane przekonanie jest prawdziwe? Faktów nie znalazłam, ku mojemu wielkiemu zdziwieniu.
W ogóle nie znalazłam żadnych argumentów przemawiających twardo za tym, że mogłoby mi się nie udać. Pozostało spróbować.
Okazało się, że ani wiek, ani sytuacja, ani brak doświadczenia, ani realne wyzwania nie są w stanie zatrzymać tego, kto wie, dokąd zmierza, wierząc, że po prostu da radę, coś wymyśli, jeśli pojawią się problemy.
Czy latalibyśmy samolotami, korzystali z telefonów komórkowych, komputerów, używali GPS, gdyby ich wynalazcy założyli, że potencjalnie niemożliwe jest realnie niemożliwe? Może zatem wszystko, czego potrzebujemy, by osiągnąć sukces, dokonać wielkich rzeczy, mieści się w naszym umyśle?
ODKRYCIE TEGO, ŻE POTRAFISZ UCZYNIĆ, OSIĄGNĄĆ TO CO UWAŻAŁEŚ NA NIEOSIĄGALNE BĘDZIE ODKRYCIEM, KTÓRE ZMIENI TWOJE ŻYCIE… SPRÓBUJ!

(fot. materiały PR)
Źródło: (fot. materiały PR)

Start wydarzenia:
Multikino Tychy, ul. Jana Pawła II 16/18, godzina 18:00

d2z60vd

W programie:
Część 1. Odkrywanie siebie.
Część 2. Okiełznanie powstrzymywaczy.
Część 3. By się bardziej chciało chcieć.
Część 4. W drodze do miejsca radości, sukcesu, spełnienia…

Po 90-minutowym Power Show odbywa się sesja networkingową oraz mini-warsztaty „Mudry z Olgą Kozierowską”, czyli jak wykorzystać symboliczne gesty do tego, by generować dobra energię.

Więcej informacji na stronie: * www.powershow.pl*

Bilety na „Power Show” można nabyć w kasach biletowych kin oraz online na stronie www.multikino.pl i www.groupon.pl

d2z60vd
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2z60vd