Pracuje w Biedronce. Pokazała, co robią uciążliwi klienci

Pracuje w Biedronce. Pokazała, co robią uciążliwi klienci

Pokazała najbardziej drażniące zachowania klientów
Pokazała najbardziej drażniące zachowania klientów
Źródło zdjęć: © TikTok | @pinczer66
30.01.2024 20:27

Pracownicy Biedronki muszą na co dzień zmagać się z uporczywymi klientami. Co irytuje ich najbardziej? Zarzutów jest kilka.

Praca w Biedronce wiąże się z różnymi wyzwaniami, które niosą ze sobą codzienne interakcje z klientami. Pracownica o pseudonimie "Pyśka" pokazała na TikToku najbardziej irytujące zachowanie klientów.

Wózek kontra klient

Jednym z najbardziej irytujących momentów jest sytuacja, w której pracownicy muszą poruszać się wózkiem po sklepie, aby rozładować towar. Niektórzy klienci wydają się być całkowicie nieświadomi otaczającego ich świata. Nie reagują na nadjeżdżający towar i nieustępliwie blokują drogę.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

To, co miało być szybkim i sprawnym procesem rozładunku towaru, zamienia się w swoisty labirynt, gdzie konieczne jest manewrowanie między klientami i unikanie kolizji.

"Realia w pracy, ale jeszcze gorsi są nieprzyjemnie klienci" - skomentowała wideo jedna z pracownic.

"U nas klienta złożyła skargę na koleżankę, że ją prześladuje elektrykiem (pojazdem z napędem elektrycznym - przyp. red.)" - stwierdziła inna.

Głos zabrała również jedna z klientek. "Torwar powinien być uzupełniany po zamknięciu lub przed otwarciem" - stwierdziła.

Porozrzucane po sklepie produkty

Do irytujących zachowań należy równię zwyczaj niektórych klientów dotyczący odkładania towaru na całkiem inne miejsce. Dochodzi nawet do tego, że ktoś decyduje się odłożyć zgrzewkę wody do zamrażarki. To oczywiście niezwykle utrudnia pracę personelu sklepu.

Temat ten również wywołał masę emocji. "Później te same osoby powiedzą, że syf na sklepie" - napisał jeden z internautów.

"Nie raz zwróciłam uwagę, by odłożyli to na miejsce, bo to tu nie leżało. Miny ich bezcenne" - stwierdziła jedna z pracownic.

"Dużo niestety osób tak robi. Najgorsi, co zostawiają żywność z lodówek w innym miejscu".

"A później mówią, że to pracownicy nie sprzątają"; "Ja ostatnio pomarańcze w zamrażarce znalazłam" - czytamy w sekcji komentarzy.

W kolejnym filmiku pracownica zdradziła patent na zachęcenie klienta, by kupił więcej. "Ciężko zachować powagę"; Biedronka to stan umysłu" - komentują rozbawienie internauci.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta