GwiazdyPrawda o stanie zdrowia królowej Elżbiety II. Wyjawiła ją była synowa monarchini

Prawda o stanie zdrowia królowej Elżbiety II. Wyjawiła ją była synowa monarchini

Ujawniono prawdę o stanie zdrowia królowej Elżbiety II
Ujawniono prawdę o stanie zdrowia królowej Elżbiety II
Źródło zdjęć: © Getty Images | Simon Dawson
Aleksandra Lewandowska
19.11.2021 14:28

Brytyjskie media w ostatnim czasie informowały świat o pogarszającym się stanie zdrowia królowej Elżbiety II. O tym, jaka jest prawda na temat samopoczucia monarchini, powiedziała w jednym z wywiadów jej była synowa, Sarah Ferguson.

2021 rok nie jest najszczęśliwszym w życiu królowej Elżbiety II. W kwietniu towarzyszyła ona swojemu mężowi, Filipowi, w ostatnich dniach jego życia, po czym pożegnała go na oczach całego świata. Spędziła z ukochanym ponad 73 lata, a teraz, według doniesień, po raz pierwszy czuje się samotna. Niedawno trafiła do szpitala i odwołała kilka oficjalnych wydarzeń. Temat jej stanu zdrowia jest owiany jest tajemnicą.

Prawda o samopoczuciu królowej

Do plotek o złym stanie zdrowia Elżbiety II odniosła się jej była synowa, Sarah Ferguson. Monarchini, mimo rozwodu Sarah z księciem Andrzejem, utrzymuje z nią dobre relacje. Ferguson potwierdziła, że królowa jest w coraz lepszym nastroju, a jej samopoczucie nie powinno nikogo martwić - czuje się naprawdę dobrze.

- Z nią jest już naprawdę dobrze. To niezwykła kobieta, jest moją ikoną - powiedziała Sarah Ferguson w rozmowie z magazynem "Paris Match".

Sarah Ferguson skomentowała stan zdrowia królowej Elżbiety II
Sarah Ferguson skomentowała stan zdrowia królowej Elżbiety II © Getty Images | Indigo

Krytyk ma wątpliwości

21 kwietnia tego roku królowa Elżbieta II skończyła 95 lat. Jest najdłużej, jak do tej pory, panującą królową w historii brytyjskiej rodziny królewskiej. Piers Morgan, słynny krytyk monarchii ma jednak wątpliwości, co do tego, że samopoczucie królowej ulega poprawie. Twierdzi, że zbliżamy się do momentu, w którym Elżbieta II opuści swój tron.

- Jest coś, czego nie powiedziano nam o zdrowiu królowej. Sytuacja jest z pewnością o wiele poważniejsza, niż twierdzą przedstawiciele Pałacu Buckingham - stwierdził Piers Morgan publicznie.

W tym roku królowa Elżbieta II po raz pierwszy spędzi rocznicę ślubu z księciem Filipem sama. Małżonek monarchini zmarł 10 czerwca 2021 roku w Pałacu Buckingham, choć w jego przypadku również zapewniano, że po pobycie w szpitalu i operacji serca, powraca do zdrowia. Tak się jednak nie stało.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.