Przerażające wideo z Rosji. Zgotowała córce piekło

Matka atakuje swoją córkę
Matka atakuje swoją córkę
Źródło zdjęć: © TheInsider

18.04.2023 17:53, aktual.: 18.04.2023 18:29

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Matka krzyczy, szarpie za włosy i poniża swoją córkę. Robi to w zamkniętej windzie, mając nadzieję, że nikt jej nie widzi. W środku znajduje się jednak monitoring i nagranie wycieka do sieci. Jak informują media, sprawą zajmuje się policja.

"Spójrz na siebie w lustrze, jak ty wyglądasz?" - krzyczy matka i szarpie za włosy swoją córkę. Dziewczynka jest wyzywana i bita. Film pochodzi z monitoringu w windzie jednego z apartamentowców.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Wstrząsające wideo wyciekło do sieci

Sytuacja ma miejsce w Krasnodarze. To miasto w europejskiej części Rosji. Na nagraniu widzimy jak matka poniża i bije swoją córkę. Krytykuje wygląd dziecka.

Kobieta chwyta nastolatkę za plecak, uderza ją ręką i mocno popycha w kierunku lustra. "Patrz w lustro!" — krzyczy. — Popatrz na siebie! — szarpie i wyzywa dziewczynę.

Córka próbuje zrozumieć, czego chce od niej matka. Jest wyraźnie speszona, zagubiona i upokorzona całą sytuacją. Matka nie czeka na odpowiedź i dalej atakuje. Na końcu wyprowadza córkę z windy, szarpiąc ją za włosy. Jak podaje "The Insider", rosyjska policja wszczęła śledztwo z powodu ujawnionego nagrania.

Przemoc domowa to chleb powszedni

— Zaskakujące jest to, że w godzinach szczytu, kiedy większość ludzi wychodzi do pracy lub zabiera dzieci do szkoły, nikt nie słyszał głośnych krzyków i przekleństw — relacjonowała reporterka kanału Kubań 24 Władisława Gizikowa.

Zapytani przez nią sąsiedzi poinformowali, że kobieta z windy jest rozwiedziona i samotnie wychowuje córkę oraz jej młodszego brata. Dodali, że dopuszczała się ona przemocy również wobec chłopca. Ojciec dzieci podobno nie interesuje się ich wychowaniem. Sprawę badają odpowiednie organy śledcze.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (34)
Zobacz także