Trwa ładowanie...
dtjclgg
Przerwa w pracy na seks? Czy to możliwe w Polsce?
Seks i Związki

Przerwa w pracy na seks? Czy to możliwe w Polsce?

Jak wpłynąć na efektywność i lepszą wydajność pracownika? Zdaniem Per-Erika Muskosa, szwedzkiego radnego miasta Overtornea, idealnym rozwiązaniem byłaby specjalna przerwa w pracy na seks ze swoim partnerem. O niekonwencjonalnym pomyśle na organizację czasu pracy opowiedziała psychoseksuolog Bianca - Beata Kotoro, która była gościem w studiu #dzieńdobryWP.
Share
dtjclgg

Seks w formie przerwy w pracy dla lepszego samopoczucia i poprawy relacji z partnerem? W rozmowie z Małgorzatą Ohme i Maciejem Orłosiem psychoseksuolog Bianca - Beata Kotoro podkreśliła, że tego rodzaju pomysł nie jest aż tak szokujący w Szwecji - kraju, który od lat słynie z niekonwencjonalnych pomysłów i przekraczania zasad. Czy taka zmiana miałaby szansę zaistnieć w Polsce?

Zdaniem Bianki- Beaty Kotoro, inicjatywa szwedzkiego posła raczej nie sprawdziłaby się w naszych warunkach, gdyż Szwecja to kraj o zupełnie odmiennym kontekście kulturowym.

- To kraj, w którym jest problem z relacjami. Wymyślają różne rzeczy, które mogą wydawać się abstrakcyjne – skomentowała.

Czy rzeczywiście seks to najlepsze rozwiązanie na poprawę jakości pracy w firmie? Dowiedzcie się, co na ten temat powiedziała ekspertka.

dtjclgg

Podziel się opinią

Share
dtjclgg
dtjclgg