Przeżyła śmierć kliniczną. Mówi, co zobaczyła w niebie

Przeżyła śmierć kliniczną i mówi, czego doświadczyła
Przeżyła śmierć kliniczną i mówi, czego doświadczyła
Źródło zdjęć: © YouTube

02.02.2023 21:44, aktual.: 03.02.2023 08:01

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Dr Lynda Cramer w 2006 roku przewróciła się, idąc do łazienki. Upadek był na tyle niefortunny i poważny, że ratownicy walczyli o życie kobiety przez kilkanaście minut. Dla Lyndy czas płynął zupełnie inaczej - twierdzi, że na Ziemi nie było jej przez pięć lat.

Doświadczenie śmierci klinicznej jest zagadką, która fascynuje, a niekiedy przeraża. Osoby, które mają to przeżycie za sobą, twierdzą, że po "śmierci" nasza dusza przenosi się w inny wymiar. Tego zdania jest choćby dr Lynda Cramer, u której stan śmierci klinicznej stwierdzono w 2006 roku.

Przeżyła śmierć kliniczną. Twierdzi, że była w niebie

Dr Cramer udzieliła głośnego wywiadu dla NDE Diary. W rozmowie z dziennikarzem wyznała, że po tym, jak przewróciła się w łazience, przeniosła się do innego świata. Kobieta przyznała, że unosiła się nad swoim ciałem i widziała zmagania ratowników, potem przeniosła się do "nieba", gdzie przybrała zupełnie inną postać. Czas miał płynąć zupełnie inaczej. Posługując się "ziemskimi" obliczeniami i wrażeniami, kobieta stwierdziła, że w niebie spędziła... pięć lat.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Łąka pełna kwiatów, wysokie pasmo górskie i niesamowite wieżowce

Dr Cramer spróbowała opisać to, co ukazało się jej oczom. Kobieta znalazła się na rozległej łące pełnej niezwykłych kwiatów. Widziała również góry, których szczyty przewyższały Mount Everest "30 tysięcy razy". W pamięci utkwiły jej również drapacze chmur.

"Budynki Dubaju wyglądały przy nich jak miniaturowe chatki. Widziałam wielkie jeziora, mogłam wszystko oglądać z lotu ptaka" - opisała w wywiadzie.

Woman Was 15 Minutes Clinically Dead And Spent 5years In Heaven - Near Death Experience

Wiele osób opisuje ten sam obrazek. Życie po życiu to nie fikcja?

Jeżeli tylko zgłębimy się w temat, okazuje się, że wielu ludzi, którzy doświadczyli śmierci klinicznej, posługuje się podobnymi opisami tego, co zobaczyli "po drugiej stronie". Łąka, dziwne, niewystępujące na ziemi kwiaty, a także inaczej odczuwalny czas to coś, co powraca praktycznie w każdej opowieści "zza światów". Wcześniej zaś osoby z doświadczeniem śmierci klinicznej twierdzą, że ich dusza opuściła ciało, przeszła przez tunel, a na końcu znalazły się w miejscu, gdzie czas i przestrzeń są pojmowane zupełnie inaczej niż na Ziemi.

Co na doświadczenia z pogranicza mówi nauka? Informacji nie ma zbyt wiele. Według niektórych badań wrażenie przemieszczania się przez tunel może wynikać z tego, że w krytycznym stanie człowiekowi zawęża się pole widzenia. To efekt zmniejszenia się przepływu krwi do peryferii siatkówki, ponieważ utrata wzroku następuje w pierwszej kolejności.

Zapraszamy na grupę na Facebooku - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (353)
Zobacz także