"Zażartował" z mównicy. Psychiatrka komentuje jednoznacznie

"Zażartował" z mównicy. Psychiatrka komentuje jednoznacznie

Psychiatrka stanowczo skomentowała żart Przemysława Czarnka o pijanym mężu
Psychiatrka stanowczo skomentowała żart Przemysława Czarnka o pijanym mężu
Źródło zdjęć: © East News | Filip Naumienko/REPORTER
18.01.2024 10:32, aktualizacja: 18.01.2024 14:13

Psychiatrka Maja Herman odniosła się na Instagramie do żartu, jaki z mównicy sejmowej wygłosił poseł PiS Przemysław Czarnek. Jej słowa spotkały się z dużą aprobatą ze strony komentujących.

Po objęciu władzy przez nową koalicję, posiedzenia Sejmu cieszą się sporym zainteresowaniem wśród Polaków, którzy chętnie śledzą internetowe transmisje z sali plenarnej. Często jednak dochodzi tam do stanowczych wymian zdań oraz zakłóceń porządku obrad.

Psychiatrka krytykuje żart Czarnka

Po ostatnim wystąpieniu byłego ministra edukacji Przemysława Czarnka głos w mediach społecznościowych zabrała psychiatrka Maja Herman. Potępiła dowcip wygłoszony przez posła.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

"Kultura chlania w Polsce, wersja Przemysław 'Skandal' Czarnek". Opowiedział z mównicy żart o pijanym mężu, że przychodzi wstawiony mąż do domu i żona ma pretensje, że jest pijany. A on, że nie. A ona, że tak. A on na to: 'taką wersję przyjąłem i takiej będę się trzymać'. Mam wątpliwość czy to jest miejsce, czas i rodzaj żartu, jaki powinien być mówiony przez publicznych funkcjonariuszy. Na sali rozległy się rubaszne śmiechy i oklaski" - relacjonowała.

"Naprawdę w Polsce picia nie trzeba romantyzować i podbijać. Czuję niesmak" - podsumowała Maja Herman, dodając zdjęcie ekranu, na którym widać przemawiającego posła.

Stanowcze komentarze

Pod wpisem pojawiło się wiele komentarzy, których autorzy nie szczędzili Przemysławowi Czarnkowi słów krytyki. "Nie spodziewałabym się po nim niczego lepszego", "I to był minister edukacji...", "Brak słów" - pisali.

Pojawiły się też głosy, że tego typu żarty uderzają zarówno w osoby, które zmagają się z uzależnieniem, jak i w ich rodziny. "Dla pana to smaczny żarcik o pijanym mężu w domu, dla wielu żon i dzieci to koszmar życia" - podkreśliła jedna z obserwatorek.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (577)
Zobacz także