GwiazdyRoksana Węgiel ma wolny lipiec. Odpoczywa jak każda nastolatka

Roksana Węgiel ma wolny lipiec. Odpoczywa jak każda nastolatka

Roksana Węgiel ma wolny lipiec. Odpoczywa jak każda nastolatka
Źródło zdjęć: © ONS.pl
Dominika Czerniszewska
17.07.2019 07:29, aktualizacja: 17.07.2019 08:44

O 14-letniej Roksanie Węgiel zrobiło się głośno po zwycięstwie w finale Eurowizji dla dzieci. Od tego czasu musi dzielnie łączyć karierę zawodową ze szkołą. Teraz dziewczyna ma w końcu zasłużone wakacje. Odpoczywa jak każda nastolatka po zakończeniu roku szkolnego.

Roksana Węgiel na wakacjach

Odkąd kariera Roksany Węgiel nabrała tempa, musiała nauczyć się dzielić czas pomiędzy szkołą, a nagrywaniem płyty czy trasami koncertowymi. Młodziutka piosenkarka na brak obowiązków nie może narzekać.

Jednak szybko poznała ciemne strony życia w biegu. Kilka tygodni temu, gdy spieszyła się na koncert, jej samochód zatrzymała śląska policja. Teraz po pracowitym roku może w końcu odetchnąć. Pierwsze koncerty ma zaplanowane na sierpień, a później jak każda nastolatka we wrześniu wraca do szkoły.

W rozmowie z tygodnikiem "Rewia" tata wokalistki Rafał Węgiel tłumaczy, że razem z żoną starają się, by 14-latka miała mimo wszystko normalne dzieciństwo.

– Córka jest normalną nastolatką. Nie wymagamy od niej samych szóstek, bo wiemy, jak bardzo jest obciążona wyjazdami na nagrania i festiwale - powiedział mężczyzna.

Źródło: "Rewia"

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta