Blisko ludziRomantyczny Jacek Kurski serwuje żonie śniadania do łóżka. Zdradziła, jakim jest mężem

Romantyczny Jacek Kurski serwuje żonie śniadania do łóżka. Zdradziła, jakim jest mężem

Joanna Kurska opowiedziała, jakim mężem jest Jacek Kurski
Joanna Kurska opowiedziała, jakim mężem jest Jacek Kurski

15.09.2020 09:02

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jacek Kurski i Joanna Kurska pobrali się 18 lipca 2020 roku, a ich ślub kościelny odbił się w mediach szerokim echem. Dwa miesiące po ślubie Joanna Kurska zdradziła, jakim mężem jest prezes TVP.

Jacek i Joanna Kurscy pobrali się w sanktuarium w krakowskich Łagiewnikach. To był drugi kościelny ślub prezesa TVP i jeszcze dwa miesiące temu wzbudzał ogromne emocje.

Jacek Kurski i Joanna Kurska – małżeństwo

Wszystko za sprawą tzw. rozwodu kościelnego, który Kurski musiał uzyskać, by po raz kolejny powiedzieć sakramentalne "tak". Ze swoją poprzednią żoną Moniką Kurską był związany przez 24 lata. Wielu osobom ciężko było uwierzyć w to, że Kurskiemu udało się przekonać kościół, że ten długoletni związek nic nie znaczył przed Bogiem. A jednak się udało.

Szczęśliwą małżonką prezesa TVP jest Joanna Kurska, która 18 lipca olśniła gości przepiękną białą suknią, opowiedziała o swoich wrażeniach od razu po ślubie.

– Jesteśmy starsi, dojrzali i zupełnie inaczej przeżywa się tę przysięgę. Nigdy nie jest za późno na miłość. Obydwoje z Jackiem jesteśmy z Gdańska, poznaliśmy się w Warszawie, a ślub wzięliśmy w Krakowie – mówiła w rozmowie z "Super Expressem".

Teraz udzieliła kolejnego wywiadu. Tym razem w rozmowie z tabloidem wyznała, że dzień ich ślubu był najlepszym dniem jej życia i opowiedziała, jak wygląda ich małżeństwo.

– To miłość buduje nas każdego dnia. Jacek jest miłością mojego życia. Bardzo go kocham i uwielbiam za niespodzianki, jakie mi sprawia – mówi zakochana Joanna Kurska.

Jakim mężem jest Jacek Kurski?

Joanna Kurska zdradza również, jak wyglądają poranki w ich domu. Pamięta czasy, kiedy ona budziła męża zapachem kawy serwowanej wprost do łóżka. Teraz wygląda na to, że to mąż chce się wykazać. I co jakiś czas dba o to, żeby żona przywitała dzień z uśmiechem.

– Od jakiegoś czasu to Jacek sprawia mi takie niespodzianki. Przynosi mi białą kawę i naleśniki. To są najlepsze naleśniki, jakie w życiu jadłam – zdradza dziennikarzom "Super Expressu"

To dla Kurskich dobry czas. Nie tylko w sferze miłosnej, ale również zawodowej. Dumna żona pochwaliła się również sukcesami męża.

– Jacek wrócił do TVP, jestem z niego dumna, że odnosi takie sukcesy. Telewizja Polska pod jego kierownictwem stała się prawdziwą medialną potęgą – zachwala Joanna Kurska.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (64)