Trwa ładowanie...
d1ns5uz

Romuald Lipko nie żyje. Felicjan Andrzejczak widział się z nim na dzień przed śmiercią

Media obiegła informacja o śmierci legendarnego artysty Romualda Lipki. O tej tragicznej wiadomości poinformowali jego koledzy z zespołu Budka Suflera. Felicjan Andrzejczak widział się ze zmarłym dzień przed tragicznym wydarzeniem. Zdradził, jakie były jego ostatnie słowa do niego.
Share
Nie żyje Romuald Lipko. Felicjan Andrzejczak wspomina ich ostatnie spotkanie
Nie żyje Romuald Lipko. Felicjan Andrzejczak wspomina ich ostatnie spotkanieŹródło: East News
d1ns5uz

Romuald Lipko był kojarzony głownie z zespołem Budka Suflera. To właśnie koledzy z zespołu za pomocą mediów społecznościowych przekazali tę smutną wiadomość. "Z ogromnym żalem i smutkiem zawiadamiają Rodzina i przyjaciele z zespołu Budka Suflera" – piszą.

Felicjan Andrzejczak o zmarłym Romualdzie Lipko

Śmierć Romualda Lipki była ogromną stratą dla całej jego rodziny. Szczególnie mocno dotknęła Felicjana Andrzejczaka, jego przyjaciela z zespołu. Muzycy koncertowali razem i jeździli w trasy.

d1ns5uz

Felicjan Andrzejczak odwiedził Romualda Lipkę na dzień przed śmiercią. Muzyk twierdził, że miał złe przeczucia. – Wiedziałem, że jest z nim źle. Spotkaliśmy się, ale nie rozmawialiśmy o chorobie. Chyba nie wypadało o tym mówić. On do końca był pogodny – powiedział Felicjan Andrzejczak w rozmowie z WP Kobieta.

Artysta pamięta ostatnie słowa przyjaciela do siebie. – Przy pożegnaniu nie będę ukrywał, że poleciały łzy. Powiedział, że szkoda, że nie mieszkam bliżej, bo częściej byśmy się odwiedzali. A potem dodał, że może jeszcze się spotkamy – wspomina.

Felicjan Andrzejczak zdradził również, że mieli wspólne plany. – Napisał parę piosenek, mówił, że musimy je razem nagrać, bo z Budką Suflera nie nagrałem. Niestety, nie zdążyliśmy. Teraz może zaśpiewam je razem z kumplami, żeby uczcić jego pamięć – powiedział.

d1ns5uz

"Wiemy, że książka jest brutalna. Taka miała być". Nad "Prostytutkami" pracowali kilka lat

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1ns5uz

Podziel się opinią

Share
d1ns5uz
d1ns5uz