Blisko ludziRosyjscy żołnierze dostali rozkaz rozstrzelania dzieci. Nagrano ich rozmowę

Rosyjscy żołnierze dostali rozkaz rozstrzelania dzieci. Nagrano ich rozmowę

Okrucieństwo wojny w Ukrainie (Adobe Stock, zdjęcie ilustracyjne)
Okrucieństwo wojny w Ukrainie (Adobe Stock, zdjęcie ilustracyjne)

26.04.2022 17:10, aktual.: 26.04.2022 18:23

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Służba Bezpieczeństwa Ukrainy ujawniła tajną rozmowę rosyjskich żołnierzy na chwilę przed planowanym atakiem. Okazuje się, że ich celem były dzieci.

Wojna w Ukrainie trwa już od ponad dwóch miesięcy. Każdego dnia czytamy i słyszymy o kolejnych bestialskich atakach, których dopuszczają się rosyjscy żołnierze. Dochodzi do gwałtów na ukraińskich kobietach, ludność cywilna jest poddawana również torturom. Rosjanie mordują nawet najmłodszych. Rozmowa, której zapis upubliczniła Służba Bezpieczeństwa Ukrainy, jest na to dowodem.

Wstrząsające nagranie

W poniedziałek, 25 kwietnia Służba Bezpieczeństwa Ukrainy opublikowała na swoim profilu na Facebooku kolejne wstrząsające nagranie zawierające rozmowę rosyjskich żołnierzy. Przechwycona ścieżka dźwiękowa wprost rozrywa serce.

Na nagraniu słychać, jak dowódca rosyjskiego oddziału wojskowego rozkazuje swoim podwładnym rozstrzelanie grupy ukraińskich dzieci udających się w kierunku szkoły. - Jak tam u ciebie, cicho? Babcie? Dzieci? - pyta oficer. - Dziewięć osób wraz z dziećmi przeszło przez most - informuje rosyjski żołnierz niższego szczebla.

W dalszej części nagrania słychać, jak doświadczony żołnierz upewnia się, że jego "uczeń" wykonał to, "co do niego należy". - Jeszcze nie - słyszymy, na co przełożony wydaje rozkaz natychmiastowego ostrzału grupy ukraińskich dzieci, dodając na zachętę znamienne "jesteśmy z tobą".

Baza dowodowa Ukrainy

"Ten zapis, jak tysiące podobnych znajdzie się w bazie dowodowej, którą wykorzysta Ukraina, aby ukarać okupantów za ich okrucieństwa. Z kolei nasi wojskowi zrobią wszystko, by ukarać ich na polu walki" - czytamy na Facebooku Służby Bezpieczeństwa Ukrainy.

Niestety, SBU nie podało jeszcze informacji, co aktualnie dzieje się z dziećmi, które były tematem wstrząsającej rozmowy rosyjskich okupantów.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także