Rozwodnicy rodzą się w tych trzech znakach. Uważaj, z kim się wiążesz!

Rozwodnicy rodzą się w tych trzech znakach. Uważaj, z kim się wiążesz!

Które znaki zodiaku rozwodzą się najczęściej?
Które znaki zodiaku rozwodzą się najczęściej?
Źródło zdjęć: © Adobe Stock | Pawel Kacperek
21.08.2023 15:42

Gdy miłość się kończy, szukamy przyczyn tego stanu wszędzie – w sobie i w świecie. Dlaczego zatem nie zwrócić się również do gwiazd? Warto sprawdzić, które znaki zodiaku rozwodzą się najczęściej.

Trudno o rozwód obwiniać wyłącznie siły kosmiczne, jednak nie ulega wątpliwości, że przedstawiciele pewnych znaków mają potencjalnie większe predyspozycje do złożenia pozwu rozwodowego niż inne. Może kierować nimi kaprys, źle pojęta duma albo poczucie stłumionej osobistej wolności, które z czasem staje się nie do zniesienia. Oto znaki, które najczęściej pierwsze kończą związek.

Bliźnięta w związku czują się jak w pułapce

Osoby urodzone w znaku Bliźniąt ogólnie rzadziej decydują się na zalegalizowanie związku. Ślub to dla nich tylko kłopot, bo związek formalny trudniej jest zakończyć. A Bliźnięta w ciągu życia zaczynają i kończą wiele związków. To bardzo atrakcyjni flirciarze, którzy zakochują się często, ale na krótko. Zawsze szukają kogoś nowego – bardziej atrakcyjnego, ciekawszego, młodszego i fascynującego. Nic zatem dziwnego, że przedstawiciele właśnie tego znaku często się rozwodzą, a w dodatku to oni inicjują rozstanie. To znak kapryśny, który uwielbia nowości. W domowych kapciach zwyczajnie się nudzi i szybko ma dość.

Lew całe życie szuka swojego ideału

Zodiakalny Lew to znak dumny, więc łatwo go urazić. Szuka też idealnego partnera, który w życiu zdoła dotrzymać mu kroku, co wcale nie jest takie łatwe. Lew należy do żywiołu ognia – szybko myśli, szybko działa, nosi w sobie całe mnóstwo energii, która może przytłaczać. W związku jest stroną dominującą, nie pozostawia wiele miejsca na kompromisy, co czyni z niego trudnego partnera. Związki Lwa często rozpadają się dlatego, że po pewnym czasie poczuł rozczarowanie bliską osobą, która nie spełniła jego wysokich standardów. Trzeba się z nią zatem uprzejmie pożegnać i dalej szukać doskonałej drugiej połówki.

Dla Wodnika wolność jest najwyższą wartością

Wodnik chciałby być szczęśliwy w miłości, jednak nie jest mu łatwo to osiągnąć. To urodzony idealista, w partnerze szuka określonego zestawu cech. Sam Wodnik również nie należy do najłatwiejszych we współżyciu. Ma dużo zainteresowań, które pragnie rozwijać, dlatego potrzebuje dużo czasu dla siebie. Nie jest domatorem, pragnie przeżywać przygody. Takiej osobie trudno założyć szczęśliwy dom, którego prowadzenie najprawdopodobniej w całości spadnie na tę drugą połówkę. Bo Wodnik nigdy nie zrezygnuje z osobistej wolności, nawet jeśli będzie musiał się o nią upomnieć podczas rozprawy rozwodowej.

Zapraszamy na grupę FB – #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!